Do grillowania też potrzeba wyobraźni. Takie są efekty ludzkiej głupoty. Wystarczą sekundy i wszystko płonie [VIDEO]

Tak się kończy grillowanie bez wyobraźni. Foto: yt.com

Grillowanie to raczej prosta czynność. Jednak głupek przy grillu może sprowadzić nieszczęście.

Do Polski wracają afrykańskie upały. Wielu z nas będzie spędzało wakacyjny czas nad wodą przy grillu. Jednak trzeba mieć trochę wyobraźni przy ustawianiu i pilnowaniu rozpalonego grilla.

Zobacz też: Arabskie chamstwo w Polsce. Polak zwrócił mu uwagę, że zachowuje się niekulturalnie. Takiej riposty się nie spodziewał [VIDEO]

Jeżeli ktoś bez wyobraźni zajmie się rozpalaniem i smażeniem kiełbasek to może się to skończyć jak na filmie poniżej.

Młodzi ludzie spędzali miło czas nad wodą. Grilla rozstawili pod drzewami. Najwyraźniej po jakimś czasie nikt nie pilnował ognia a wiatr zrobił swoje.

Kępa drzew momentalnie się zapaliła od rozwianego żaru. Młodzi ludzie stali jak wryci. Nawet nie wpadli na to, żeby zacząć zasypywać płonące początkowo trawy piaskiem.

Jedna osoba próbowała kropić ogień z jakiejś litrowej butelki wody co wygląda komicznie. Jak widać na drugim filmie skończyło się interwencją straży pożarnej.

Zobacz też: Duda stracił prym. IRBiS zrobił sondaż dla Onetu. Nie uwierzysz kto na pierwszym miejscu w rankingu zaufania

Warto myśleć. Zawsze.

1 KOMENTARZ

  1. Teraz powinno być tak: mandacik za zniszczenie zieleni + opłacenie kosztów akcji strażaków. Nic tak bardziej nie uczy rozumu jak oberwanie po portfelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here