Niemcy zwariowali. Chcą zniszczyć swój kraj. Właśnie zdemolowali instytucję małżeństwa. Islamiści i homoseksualiści – to musi się źle skończyć

zdj.ilustracyjne. Twitter: bigyBosh‏
Reklama / Advertisement

Bundestag przyznał parom jednopłciowym prawo do zawierania związków małżeńskich. Za projektem ustawy zmieniającej odpowiednie zapisy kodeksu cywilnego głosowało w piątek 393 posłów SPD, Lewicy I Zielonych oraz część deputowanych CDU/CSU.

Przeciwko ustawie głosowało 226 posłów z klubu CDU/CSU. Cztery osoby wstrzymały się. W głosowaniu wzięło udział 623 parlamentarzystów.

Zobacz też: „To seksizm!” Lewactwo znów rzuciło się na Trumpa, bo… pochwalił uśmiech dziennikarki. I to w rozmowie z homoseksualistą [VIDEO]

„Otwarcie instytucji małżeństwa jest ważnym społeczno-politycznym postępem, na który wielu ludzi w tym kraju długo czekało” – powiedział szef klubu parlamentarnego SPD Thomas Oppermann podczas debaty w parlamencie.

„W małżeństwie decydująca nie jest płeć, lecz gotowość do odpowiedzialności za związek” – zaznaczył polityk SPD.

„Zgodnie z własnym sumieniem nigdy nie podpiszę niczego, co jest małżeństwem dla wszystkich” – powiedział szef klubu parlamentarnego CDU/CSU Volker Kauder.

Kanclerz Angela Merkel poinformowała, że głosowała przeciwko.

Po zmianie paragraf 1353 brzmi: „Małżeństwo zawierają dożywotnio dwie osoby różnej lub tej samej płci”.

Gwiazda światowego tenisa spowodowała wypadek. Zginął człowiek a ona w poniedziałek zagra na Wimbledonie

Pary homoseksualne w Niemczech mogą od 2001 roku zarejestrować swój związek. Mają też szereg przywilejów dotyczących m.in. spraw spadkowych i wspólnego rozliczania podatków. Na całkowite zrównanie ich związków z małżeństwem, w tym na adopcję dzieci, do zeszłego poniedziałku Merkel nie wyrażała zgody.

Niemcy najwyraźniej zwariowali i chcą definitywnie zniszczyć swój kraj. Wpuszczają miliony muzułmańskich imigrantów i pozwalają homoseksualistom zawierać „małżeństwa”. To wybuchowa mieszanka. Czekamy kiedy dojdzie do ostatecznego starcia.

Źródło: PAP

Reklama / Advertisement