[TYLKO U NAS] Genialny wywiad. Prof. Jerzy Robert Nowak przypomina prawdę o Jedwabnem i dodatkowo masakruje Kurskiego, Dudę i Kaczyńskiego [WIDEO]

Jerzy Robert Nowak fot Jan Bodakowski
Reklama / Advertisement

Zdaniem profesora Jerzego Roberta Nowaka, autor bajek o odpowiedzialności Polaków z zbrodnie w Jedwabnym Jan Tomasz Gros to hochsztapler, nieuk i kłamca, oszczerca żydowski.

Mówiąc o rocznicy Jedwabnego profesor przypomniał, że rok temu telewizja Jacka Kurskiego nie wyemitowała zaplanowanego filmu ujawniającego prawdę o Jedwabnym.

Zdaniem profesora Jacek Kurski to daleki od patriotyzmu lizus, który się nie nadaje na prezesa TVP. Według profesora prezydent Duda działa w interesie żydowskim, zapewne otumaniony przez swoją żonę Żydówkę.

W wywiadzie profesor Jerzy Robert Nowak przypomniał, że Lech Kaczyński zablokował ekshumacje w Jedwabnym czym pozwolił na trwanie antypolskiego kłamstwa o odpowiedzialności Polaków za Jedwabne (ciała zamordowanych Żydów z przestrzelonymi kośćmi świadczyły, że Żydzi byli zamordowani przez Niemców, którzy mieli broń, a nie przez rozbrojonych Polacy).

Jan Bodakowski

O bajkopisarzu piszącym o Jedwabnym pisaliśmy w
Chodakiewicz: Zignorujmy głupoty Grossa

Reklama / Advertisement