Polscy pseudokibice przemycali arabskich emigrantów. Już są pod kluczem

????????????????????????????????????

Pseudokibice z Krakowa przemycali imigrantów z krajów arabskich do Niemiec i Austrii. Współpracowali z arabskimi i afrykańskimi przemytnikami ludzi. Zatrzymano 10 osób, w tym kobietę.

Pseudokibice, jak uważa prokuratura, mogli przemycić kilkaset osób. To głównie imigranci z Syrii, Iraku, Afganistanu u Pakistanu. Zatrzymanie pseudokibiców było międzynarodową operacją, w której udział wzięli: Śląski Oddział Straży Granicznej, niemieckie służby oraz EUROPOL.

Czytaj też: Irańczyk zdewastował kościół na Mokotowie. Imigranci zaczynają szaleć w Warszawie

Wszyscy zatrzymali usłyszeli już zarzuty: kierowanie oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym, organizowanie imigrantom pochodzenia arabskiego nielegalnego przekraczania granicy Polski i granic innych państw Unii Europejskiej oraz fałszowanie dokumentów. Szlak zazwyczaj rozpoczynał się na Węgrzech, następnie wiódł przez Polskę i Czechy do Niemiec lub Austrii.

Czytaj też: Włosi bezradni. Imigranci urządzają żywe blokady ulic. „U nas szybko pomogliby im wstać” [VIDEO]

Za ten proceder pseudokibice brali od 300 do 1000 euro od imigrantów. Przemycano nawet jednorazowo do kilkudziesięciu osób.

Źródło: TVP Info

10 KOMENTARZE

  1. A czego można się było spodziewać po karkach z IQ karpia, że jako patrioci będą bronić kraju? Takie zwierzę nie istnieje, jak mawiał w swoim czasie Michalkiewicz zapytany o judeochrześcijanizm.

  2. Znam paru kiboli ,którzy ciągle się przechwalali jak to będą gonić z Polski ciapatych i muslimów , a tu proszę – niespodzianka!!!

  3. Oni ich przemycali do Niemiec i Austrii a nie do Polski. Zatem dążyli do wewnętrznego osłabienia spójności Niemiec i UE co jest nam na rękę. Jest to działanie patriotyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here