Zbiórka na film „German Death Camps”. Walka w obronie polskiej historii trwa [VIDEO]

Grafika z akcji German Death Camps.
Reklama / Advertisement

Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl grupa ludzi rozpoczęła zbiórkę na film „German Death Camps”. To kolejny etap popularnej akcji przywracającej prawdę historyczną. Jej celem jest uświadomienie społeczeństwom  Europy Zachodniej kto stoi za tworzeniem obozów zagłady podczas II wojny światowej.

Od początku tego roku w zachodnich mediach masowo używano zwrotu polskie obozy zagłady/śmierci. Wtedy Polscy patrioci zorganizaowali w internecie akcję „German Death Camps”, która niedługo potem przeniosła się na ulice krajów Europy Zachodniej, gdzie kursował samochód z banerem informującym w kilku językach, że to Niemcy a nie Polacy, jak próbuje się w haniebny sposób szkalować nasz naród, odpowiadają za najohydniejsze z brodnie w dziejach ludzkości.

Bezczelność niemieckich pseudo dziennikarzy w czerwcu sięgnęła zenitu. W odpowiedzi polscy patrioci postnowili zorganizować kolejną odsłonę akcji „German Death Camps”. Tym razem ma to być film dokumentalny zrealizowany w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

14 czerwca dziennik „Badische Zeitung” napisał o malarzu Otto Freundlichu, że w 1943 r. został zamordowany w polskim obozie zagłady w Sobiborze. Z kolei niemiecki dziennik „Frankfurter Rundschau” przebił wszystkich pisząc, że Polska chce przedstawić Holokaust jako czysto niemiecką zbrodnię, w której Polska nie miała udziału. Na początku kwietnia ambasador Polski w USA Piotr Wilczek w wywiadzie dla radia RMF FM powiedział: Już ponad 30 razy w tym roku interweniowała polska ambasada w Waszyngtonie w związku z pojawiającym się w Stanach Zjednoczonych określeniem „polskie obozy śmierci” – przypomina portal wmeritum.pl.

Film ma być skierowany do odbiorców z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych. Będzie przypominał o tym kto tak naprawdę odpowiada za tworzenie obozów koncentracyjnych w III Rzeszy i na terenie okupowanej przez nią Polski.

Zależnie od zebranych funduszy prezentowane będą inscenizacje, animacje i ścieżki dźwiękowe w kolejnych językach.

Do tej pory na konto organizatorów wpłynęło ponad 10 tys. zł. Docelowo planują zebrać 90 tys.

Oto link do zbiórki na portalu zrzutka.pl.: https://zrzutka.pl/german-death-camps

Zobacz: Oni znów to zrobili! „Polskie obozy zagłady” na niemieckim portalu w dniu… Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Zagłady

Źródło: wmeritum.pl, zrzutka.pl

Reklama / Advertisement