Michalkiewicz: WSI i BND przygotowują nową groźną kombinacje operacyjną. Zobacz jakie miejsce wyznaczyli Wałęsie, Kwaśniewskiemu, Komorowskiemu, Frasyniukowi i innym

Stanisław Michalkiewicz( (fot Jan Bodakowski) vs WSI, Niemcy

W swoim najnowszym felietonie „Od Ciamajdanu do Komitetu Obywatelskiego” opublikowanym na portalu „Magna Polonia” Stanisław Michalkiewicz przypomniał, że izraelska bezpieka wsparła przewertowanie bezpieki PRL z służenia Moskwie w służenie Waszyngtonowi, oraz to, że Nowoczesna jest dziełem WSI (sukces operacji stworzenia partii z niczego miał skłonić Amerykanów do docenienia WSI jako agentury).

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „stare kiejkuty nie byłyby sobą, gdyby nie kombinowały na boki – bo ubecy, jak to ubecy – zdradę mają we krwi. Toteż chociaż dostały się na amerykańską listę „naszych sukinsynów”, (…) to kombinują też z niemiecką BND, do której część z nich przewerbowała się na służbę jeszcze w drugiej połowie lat 80-tych. Zaangażowały się tedy w „obronę demokracji” i w tym celu utworzyły Komitet Obrony Demokracji z panem Mateuszem Kijowskim na fasadzie”.

Według Stanisława Michalkiewicza w decyzjach kadrowych WSI widać „modus operandi; strażnikiem skarbów labiryntu w Szwajcarii został pan Peter Vogel, który tak naprawdę nazywał się Piotr Filipczyński i za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem został w latach 70-tych skazany na 25 lat więzienia. Ale jako że pochodził z porządnej, ubeckiej rodziny, w roku bodajże 1983, na przepustkę z więzienia wyjechał do Szwajcarii, gdzie jako Peter Vogel został finansistą – czy aby nie strażnikiem skarbów Labiryntu?

Taki odcięty ze stryczka delikwent świetnie się na to stanowisko nadaje, bo wie, ze jeden fałszywy ruch i wraca na powróz. Toteż i prezydent Aleksander Kwaśniewski w ostatnim dniu swego urzędowania Petera Vogla ułaskawił – najwyraźniej za dobre sprawowanie”.

W opinii Stanisława Michalkiewicza „sytuacja się powtórzyła przy okazji Amber Gold, gdzie stare kiejkuty wystawiły na fasadę pana „Marcina P.”” i w wypadku Mateusza Kijowskiego, którego WSI zrobiło szefem KOD „do którego kazały wstępować wszystkim jak leci konfidentom – oczywiście z wyjątkiem niektórych, co to zostali zarezerwowani do wyższych celów.
Toteż w obronie demokracji konfidenci kicali i demonstrowali na wszystkie możliwe sposoby – ale „tymczasem na mieście inne były już treście” i pierwszorzędni fachowcy z BND musieli dojść do wniosku, ze zamiast demokracji, lepiej będzie bronić w Polsce praworządności. Toteż rozpoczęło się zatapianie pana Mateusza, a na jego miejscu, na przywódcę narodowego w walce o praworządność zaczął wyrastać legendarny Władysław Frasyniuk”.

Kolejnym narzędziem w rękach WSI ma być zdaniem Stanisława Michalkiewicza „Małgorzata Gersdorf, która z sędziowskiej pensyjki potrafiła uciułać sobie miliony – co dla starych kiejkutów jest nie lada gratką (…), bo wiadomo, że im więcej ktoś ma za uszami, tym gorliwiej będzie się wysługiwał”.

Według Stanisława Michalkiewicza WSI myślą by w nowej partii wykonującej polecenia WSI znaleźli się tacy ludzie jak Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „tym razem kombinacja operacyjna przygotowywana jest ze znacznie większą starannością, niż ta partanina z „Ciamajdanem” z 16 grudnia ubiegłego roku – ale bo też starych kiejkutów musieli obsztorcować pierwszorzędni fachowcy z BND, więc i stare kiejkuty wzięły konfidentów do galopu”.

Jan Bodakowski

O opiniach Michalkiewicza pisaliśmy w
Stanisław Michalkiewicz wyjaśnia czemu Macierewicz jest znienawidzony przez WSI, Żydów i ich pachołków, postkomunistów

4 KOMENTARZE

 1. Wszystko lepsze od pisbolszewickiej chołoty. karakan z łukaszenka by sie dogadali i stworzyli panstwo prawa.

 2. Co macie przeciwko ubekom i PRLowi?
  Przecież PRL to spełnienie marzeń prawiczków
  1. brak demokracji
  2. zakaz związków zawodowych
  3. milicja strzelająca do górników
  4. niskie koszty pracy ( 20 dolarów miesięcznie)
  5. wojska rosyjskie zamiast wojsk USA

 3. To chyba na prawdę jest koniec „okrągłego stołu” Kaczyński postanowił objąć władzę samodzielnie i dlatego teraz zacznie się na prawdę „walka na noże”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here