Droga przez rozpalone piekło. Bohaterski Szeryf przedziera się przez ogarnięty ogniem las by ratować dzieci [VIDEO]

zdj.ilustracyjne/foto: YouTube

Bohaterski Szeryf przedziera się przez ogarnięty ogniem las by ratować ludzi. Policjanci z biura w Santa Barbara w Kalifornii spieszyli się na ratunek grupie 82-turystów, w większości dzieci. Byli oni osaczeni przez płomienie na kempingu Circle Ranch w ogarniętym wielkimi pożarami regionie. Ogień niszczy lasy na obszarze 6 tyś. hektarów.

Na nagraniu z kamery radiowozu widać, że w pewnym momencie płomienie dookoła wąskiej drogi są już tak wielkie, iż próba przejechania grozi śmiercią. Policjanci jednak zaryzykowali.I udało im się przedrzeć przez ogień i dym.

Czytaj też: Kompromitacja KOD-owców. To nagranie podbija sieć. Zapytani w jakim konkretnie celu protestują – nie wiedzieli [VIDEO]

Ich główne zadania polegało na powstrzymaniu ludzi, żeby nie rozbiegali się w panice po ogarniętym falami ognia lesie. Wielkie buldożery drogowe były już w drodze.

-„Było trudno” – przyznaje bohaterski funkcjonariusz Dave Dahlberg, którego interwencja uratowała ogromną liczbę ludzi.

Wraz z osaczonymi przez ogień turystami, głównie dziećmi przeczekał 2 godziny, aż pierwszy Dozer przedarł się przez płonący las, torując drogę ewakuacyjną.

Na szczęście wszystkim udało się bezpiecznie wrócić do domu.

Poniżej film pokazujący jak bohatersko zachował się szeryf Dave Dahlberg.

Przeczytaj też:Szokujący film z brutalnego pobicia w windzie podbija internet. Trzech czarnoskórych bandytów poszukuje policja [VIDEO]

ksby.com/Fox News/ Wolność24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here