Fatalna pomyłka blogerki podczas transmisji. Omal nie przepłaciła tego życiem [VIDEO]

źródło: youtube

Popularna chińska blogerka Ms. Zhang zajmująca się odnową biologiczną chciała przekonać swoje fanki do niezwykłych właściwości aloesu. Zamiast niego, zaczęła jednak jeść surowe liście bardzo podobnej, ale śmiertelnie niebezpiecznej agawy. Kobieta miała wiele szczęścia, że udało jej się przeżyć to doświadczenie.

Ms. Zhang fatalnej pomyłki omal nie przepłaciła życiem. Blogerka chciała przekonać swoich widzów w relacji na żywo jak zdrowe są liście aloesu. Niestety zamiast tej rośliny zaczęła jeść bardzo podobną agawę, która jeśli jest nieprzetworzona może doprowadzić do niewydolności wątroby i nerek, a w konsekwencji doprowadzić do śmierci.

Już od pierwszego ugryzienia blogerka była mocno zdziwiona smakiem i strukturą, jak jej się wydawało, aloesu. Poinformowała swoich fanów, że roślina jest bardzo gorzka, mimo to gryzła ją dalej. W pewnym momencie z przerażeniem stwierdziła, że jej usta zaczynają drętwieć, a gardło mocno ją pali. Wtedy zrozumiała, jak poważny błąd popełniła – zamiast liścia aloesu zjadła bardzo podobną do tej rośliny i trującą agawę – i natychmiast przerwała transmisję – czytamy na fakt.pl.

Nagranie Chinki zakończyło się wysypką, poparzeniami i zatruciem pokarmowym. Konieczne było zrobienie płukania żołądka.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here