Istny Armagedon we Włoszech. Trąba powietrzna przeszła przez plaże w dzielnicy Ostia. Jest wielu rannych [VIDEO]

Tornado na plaży we Włoszech. Wielu rannych/ foto; YouTube

Istny Armagedon we Włoszech. Przynajmniej 12 osób zostało rannych w wyniku przejścia trąby powietrznej nad nadmorską plażą we Włoszech. Obrażenia wywołały leżaki i parasole uniesione przez gwałtowne porywy wiatru.

O zajściu na rzymskiej plaży Amerigo Vespucci w dzielnicy Ostia poinformowała miejscowa służba zdrowia. Ok. godz. 14 nagły wir powietrza uniósł leżaki i parasole, następnie ciskał je w odpoczywających nad morzem. Wideo poniżej pokazuje skutki gwałtownej wichury.

Czytaj też: Kajetan P. oskarżony o brutalne zabójstwo tłumaczki i napaść na funkcjonariuszy publicznych. Zobacz jaki może dostać wyrok

Dziesięć osób zostało rannych w niedzielę w wyniku przejścia trąby powietrznej nad nadmorską plażą w rzymskiej dzielnicy Ostia – poinformowała lokalna służba zdrowia. Obrażenia wywołały leżaki i parasole uniesione przez gwałtowne porywy wiatru.

Wir uformował się bezpośrednio nad zatłoczoną plażą. Stało się to tak szybko, że tysiące stłoczonych w jednym miejscu ludzi, nie miało dokąd uciekać – donosi Corriere Della Serra.

Ludzie zasłaniali się jedynie przed latającymi wokół przedmiotami.

Załogi karetek pogotowia, które przybyły niemal natychmiast po przejściu żywiołu, udzielały pomocy na miejscu, a kilka osób z większymi obrażeniami głowy i klatki piersiowej odwieziono do szpitala.

Na pogotowie w dzielnicy Ostia zgłosili się następnie także inni plażowicze, którzy odnieśli niegroźne kontuzje.

Poniżej film z tego wydarzenia.

Przeczytaj też: Ryszard Petru w Szczecinku. Lider Nowoczesnej nie spodziewał się takiego przywitania. Pora się przyzwyczaić [VIDEO]

Corriere Della Serra/Youtube/Wolność24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here