KODowcy depczą pomnik żołnierzy Armii Krajowej! Zachowanie tej hołoty przechodzi wszelkie pojęcie

fot. facebook.com/andruszkiewicz.blog

„KOD urządził sobie ławkę z…pomnika poświęconego polskim Bohaterom, pomnika żołnierzy Armii Krajowej! Wytarliście sobie swoje brudne buty naszymi Bohaterami” napisał na swoim profilu Adam Andruszkiewicz. Poseł Kukiz ’15 zaprezentował zdjęcie na którym widać, jak uczestnicy KODowskiej manifestacji zasiadają na pomniku AK przy budynku Sejmu.

„Gdybym był wraz z naszymi Sympatykami tam na miejscu, to gwarantuję, że byście szybko z pomnika AK zeszli i przeprosili.
I zostawcie polskie flagi w spokoju – noście sobie flagi niemieckie czy unijne, ale nasze święte barwy biało – czerwone zostawcie w spokoju! Odpowiecie za swoje czyny!”
– grzmi na swoim facebookowym profilu Adam Andruszkiewicz, od wielu lat związany ze środowiskiem Młodzieży Wszechpolskiej.

Sytuacja jest szczególnie bulwersująca zważając na fakt, że w tym samym momencie ze sceny przy ulicy Wiejskiej w Warszawie padały okrzyki nawołujące do „patriotyzmu przez duże P”.

Zobacz także: [TYLKO U NAS] Feministki, miłośnicy UE, KOD, PO i Nowoczesnej. Manifestacja przeciwników PiS przed sejmem [FOTORELACJA]

Jednym z przemawiających na wiecu była również uczestniczka walk Powstania Warszawskiego – Wanda Traczyk-Stawska. Ciekawi jesteśmy, czy widząc to przeszłaby obok tego procederu obojętnie?

„To jasno pokazuje, jaki stosunek do niepodległej Polski ma KOD” – podkreślił poseł Kukiz ’15, Adam Andruszkiewicz.

Przypomnijmy, od soboty przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji, Obywateli RP oraz polityków opozycji protestują przed budynkiem Sejmu RP. W niedzielnej manifestacji, według stołecznej policji, brało udział około 4 tysięcy osób.

fot. facebook

Akcja protestacyjna jest kontynuowana w parku przy ulicy Wiejskiej oraz przed budynkiem Sądu Najwyższego. Organizatorzy zapowiadają, że będą tam do momentu, aż Prawo i Sprawiedliwość zrezygnuje z zaproponowanych zmian w Sądzie Najwyższym.

źródło: facebook.com/andruszkiewicz.blog / Wolność24.pl

1 KOMENTARZ

  1. No cóż „wolnościowcy”, przykre. Wygląda na to, że nikt się was nie zapytał a rewolucję robią bez was. Możecie popłakać, pochlipać, nie wstydźcie się, to ludzkie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here