„Laski dla Trumpa” kreują trendy w modzie. Nowy hit kąpielowy podbija Amerykę [FOTO]

"Babes For Trump", nowy strój kąpielowy. Foto: instagram

Polityka to także modowe trendy. Po słynnej czerwonej czapeczce z napisem „Make America Great Again” kolejny strój inspirowany kampanią prezydencką Donalda Trumpa staje się odzieżowym hitem.

„Laski dla Trumpa” („Babes For Trump”) to założona podczas kampanii prezydenckiej w USA grupa społecznościowa skupiająca dziewczyny, któe swoimi wdziękami zachęcały do głosowania na Donalda Trumpa.

Po wygranych przez prawicowego kandydata wyborach w USA grupa nie rozwiązała się i nadal prężnie działa wspierając prezydenta Trumpa.

Zobacz też: Świetna przeróbka ze spotkania Trump – Macron podbija polski internet. Wykorzystano audio z kultowego polskiego filmu [VIDEO]

Najnowszy strój kąpielowy zaprezentowany przez dziewczyny stał się hitem tego lata.

Błękitny, o metalicznym odblasku, jednoczęściowy strój kąpielowy jest opatrzony nadrukiem z głównym hasłem kampanijnym Trumpa „Make America Great Again”.

Media w USA i Wielkiej Brytanii donoszą, że strój staje się najgorętszym hitem kąpielowym tego sezonu. Trzeba przyznać, że dziewczyny ładnie się w nim prezentują.

Zobacz też: Chcecie? To macie! Zrobili proislamskiemu burmistrzowi i biskupowi zaskakującą niespodziankę. O piątej rano [VIDEO]

Źródła: Fox News, instagram, twitter

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here