Lech Wałęsa chce natychmiast aresztować 15 osób. Kogo tak nienawidzi TW Bolek?

PAP: Radek Pietruszka Lech Wałęsa

Lech Wałęsa znowu odjechał. W swoim najnowszym wpisie na Facebooku stwierdził, że „aby uchronić Ojczyznę od wojny domowej trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy w tym polityka Rydzyka ..LW”

W czasie dyskusji z facebookowiczami Lech Wałęsa doprecyzował:

„Ja tym zdaniem powiedziałem tylko, że może być i taka sytuacja i decydenci muszą wiedzieć kogo i ilu należy unieszkodliwić .Tu należy dobrze przewidywać i co możliwe przygotować. By koszty i straty były minimalne”.

Niektórzy z internautów ocenili krytycznie pomysł Lecha Wałęsy.

„Niestety ale choroba postąpiła już za daleko, przykro mi ale to pan powinien chyba być aresztowany :)”

„ewidentnie Wałęsa staje w obronie własnego interesu jak i swoich”

„Nie ma takiej potrzeby, bo nareszcie rządzi władza jako tako chrześcijańska, upragniona, wyczekiwana od wielu lat, wybrana przez katolików w wolnych wyborach demokratycznych, która zaczęła wyciągać biednych ludzi z biedy, to władza, która nie dzieli ludzi na kasty i klasy, a to się bogatszym nie podoba, czują zagrożenie, że biedni tych darmozjadów dogonią i moralności nauczą” Lech Wałęsa odpowiedział, w sposób, który można uznać za antysemicki – „To zapytaj od kiedy tacy wierzący i kiedy się po chrzcili”.

Zwolennicy groteskowej opozycji skomentowali wpis swego idola.

„Szkoda, ze Jarek ta pedalska kurwa nie siedziała w samolocie zamiast Lecha”, „genialny pomysł, a Rydzyka pozbawić majątku, który należy się obywatelom, samochodów no i tych chłopców których z pewnością wykorzystuje”.

Wpis Lecha Wałęsy świadczy, że groteskowa opozycja i jej sympatycy, tak bardzo utracili kontakt z rzeczywistości, że są zdolni do wszelkich zbrodni. Jeszcze parę dni i zaczną latać z siekierami po ulicach.

Jan Bodakowski

O opiniach Lecha Wałęsy pisaliśmy w
Komediant Wałęsa do Olejnik: „Co pani pie…!” Kolejny zabawny występ TW Bolka [VIDEO]

9 KOMENTARZE

  1. Prawdziwy problem z „bolkiem” to będzie problem z jego pogrzebem. Państwowy pogrzeb konfidenta.
    Z jednej strony jak b. prezydentowi przysługuje mu pogrzeb państwowy a z drugiej strony jako komunistycznemu kapusiowi tajnych, zbrodniczych służb prawidłowym miejscem jest „pod płotem”. Władze państwa polskiego w tym prezydent będą mieli niezła zagwozdkę jak im przyjdzie klękać przed trumną tego komunistycznego kapusia.
    Jego pogrzeb to dopiero będzie WIELKI PROBLEM!

  2. cytat: Lech Wałęsa odpowiedział, w sposób, który można uznać za antysemicki – „To zapytaj od kiedy tacy wierzący i kiedy się po chrzcili”. Towarzyszu Bodakowski – od kiedy chrzest jest przejawem antysemityzmu ? ? ?

    • Znam wypowiedzi LW od lat. Sugerowanie, że politycy PiS niedawno się ochrzcili to aluzja, że mają żydowskie pochodzenie. Gazeta Wyborcza w latach 90 wile o uprzedzeniach LW pisała.

  3. Towarzyszu Bodakowski – Jeżeli epatujecie czytelników swoim katolicyzmem i endeckimi poglądami, to dlaczego nie wykropkujecie wulgaryzmów z textu ???????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here