Muzułmanin obraża w Berlinie Polskę. „Jakby dano wam władzę, to byście nas zagazowali?”

źródło: youtube

Podczas manifestacji antyimigrandzkiej w Berlinie, wokół protestujących zebrali się muzułmanie. Jeden z nich zaczął w pewnym momencie mówić o Polsce jako o jednym z krajów nawiązujących do nazizmu w relacjach z islamem. Do dyskusji włączył się nasz rodak. 

Muzułmanin pytany o to co sądzi na temat Ruchu Tożsamościowego, który manifestował swoje poglądy stwierdził, że wszystko zaczyna przypominać sytuację sprzed II wojny światowej i Niemcy znów zaczną gazować ludzi na tle rasowym. Poza tym zaczął wymieniać państwa, w których według niego panują podobne nastroje. Jednym z nich była Polska. Nagle do dyskusji włączył się nasz rodak.

Polak: Ja jestem Polakiem, chcesz coś powiedzieć o Polsce?! Chcesz coś powiedzieć o Polsce?! Ja jestem Polakiem!

Muzułmanin: Prawicowy radykalizm w Polsce rośnie cały czas w siłę.

P: To nie są prawicowi radykałowie młody człowieku. To są nacjonaliści. To są Polacy, którzy nie chcą tego w Polsce co się teraz dzieje w Niemczech.

M: A więc to my jesteśmy problemem? Czyli jakby dano wam władzę, to byście nas zagazowali?

P: Nie przekroczycie nigdy granicy. Nie zostaniecie zagazowani bo nie przekroczycie nigdy granicy.  Jak jest was zbyt wielu to chcecie prawa szariatu. Ja osobiście nie mam nic przeciwko muzułmanom.

Zobacz kompletną dyskusję:

Zobacz: Włochy: imigranci napastowali dziewczynki z podstawówki. Mieszkańcy szybko się z nimi rozprawili [VIDEO]

Źródło: wmeritum.pl

13 KOMENTARZE

  1. natychmiast deportowac, jak jakis muzul ma paszport to go tego swistka pozbawic, meczety przebudowac. calkowity zakaz wjazdu do polski. co do tematu, cytat: „Ja osobiście nie mam nic przeciwko muzułmanom”, bo jestes glupcem..

  2. Biedni Niemcy maja tyle samo do gadania, co biedni Polacy.Każdym, ktory jest niepokorny i nie godzi sie na zalew muzułmanów czy GMO czy uniewinnianie przez sądy ubeckich katow itp, kto rzuci tortem w ub-sędziego zajmują sie nim wlasnie takie sądy,policja,prokuratorzy,politycy.Wszyscy my, i ci na zachodzie i ci na wschodzie żyjemy w systemie prawnym sankcjonujacym ubezwlasnowolnienie i mentalne niewolnictwo, smagani batem politycznej poprawnosci,mowy nienawisci i innych wytrychów pętających naszą wolnosc i chęć obrony, obrony normalnosci, moralnosci, prawdy i sprawiedliwosci.Obecne prawo jest prawm , albo raczej bezprawiem silniejszego, usankcjonowane przez uzurpatorów i przybrane w alibi jako ustawy i paragrafy.

  3. Ten muslim bardzo dobrze odgadł co powinno się robić z tymi, którzy nawołują do mordowania chrześcijan. Ja jestem za chrześcijaństwem wg św. Augustyna i Św. Tomasza z Akwinu, którzy uznawali tzw. wojnę sprawiedliwą -> państwo zaatakowane ma prawo się bronić, nie ma mowy o nadstawianiu drugiego policzka. Muslimy zaatakowały naszą cywilizację – mamy święte prawo, a nawet obowiązek spuścić im łomot.

  4. Oczywiście islamista nic nie wspomina o aktualnym bandytyzmie muzułmanów.
    Zresztą Europa potrafi być okrutna, jeszcze zobaczymy jak będą stąd wiać na własne życzenie.

  5. Jeżeli takie jest zdanie o Polsce i o Polakach wśród większości muzułmanów, to należy się tylko cieszyć, bo będą się od nas trzymać z daleka. Niech wiedzą, że Polacy to nie takie łajzy jak Niemcy czy Szwedzi.

  6. Postęp, pokojowo wojujący opanowali sztuczkę z kartą obozów koncentracyjnych. Niestety grają nią jak małpa – na oślep.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here