Wielka Brytania ma dość! Podpalono meczet w Manchesterze! Wcześniej wrzucono do niego dwie świńskie głowy [VIDEO]

Foto: Victoria Advocate zdjęcie ilustracyjne

Policja w Manchesterze szuka sprawców kolejnego ataku na meczet w Manchesterze – Manchester Nasfat Islamic Centre. W niedzielę po godzinie 23:40 doszło do jego podpalenia, a wcześniej wrzucono do niego dwie świńskie głowy.

Meczet w Manchesterze został poważnie uszkodzony po celowym podpaleniu, w sprawie którego policja wszczęła śledztwo. Nie był to pierwszy atak na Manchester Nasfat Islamic Centre.

Wcześniej sprawcy wrzucili do budynku dwie świńskie głowy w czasie modlitwy wiernych i oddali mocz przed meczetem.

Czytaj też: Co za dzicz! Arabscy imigranci w Niemczech napastowali nieletnią dziewczynę i atakowali policję. Merkel co ty zrobiłaś?

Jak powiedziała Monsurat Adebanjo-Aremu, która jest sekretarzem w centrum muzułmańskim, w niedzielnym pożarze doszczętnie zostały spalone trzy sale.

Z ogniem, który wybuchł około godziny 23:40, walczyło blisko 30 strażaków. W czasie ataku nikogo nie było w budynku.

Straż pożarna i ratownicy medyczni, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, wydali oświadczenie: „Zostaliśmy wezwani o godzinie 23:43 na Droylsden Road w Newton Heath do zgłoszenia w sprawie pożaru. Wysłaliśmy pięć radiowozów na miejsce, a policja obecnie prowadzi śledztwo w sprawie incydentu”.

Z kolei rzecznik policji w Manchesterze powiedział: „Pożar traktujemy jako podejrzany i badamy, w jaki sposób do niego doszło”.

Trzy lata temu minibus, który był w posiadaniu meczetu, został celowo podpalony przez nieznanych sprawców.

Poniżej nagranie.

Przeczytaj też: Droga przez rozpalone piekło. Bohaterski Szeryf przedziera się przez ogarnięty ogniem las by ratować dzieci [VIDEO]

thesun.co.uk/ mirror.co.uk/Wolność24

 

10 KOMENTARZE

  1. Jak bym to zrobił inaczej. Zrobiłbym wcześniej podkop, umieściłbym pod meczetem z pół tony trotylu i wysłałbym cały, w nienaruszonym stanie, na Księżyc. Potem nasa zawiadomiłaby Trumpa, że na Księżycu jest meczet – a Trump – kurwa, to nawet tam?

    • To napewno muzułmanie podpalili.Teraz jak się coś stanie to oni są ofiarami i po prostu ktoś wziol odwet za meczet spalony przez nich samych i wysadzi kilkoro dzieci pod szkołą tak już jest.zrobic zamieszanie , obwinić wszystkich innych aby odwrócić uwagę od siebie .

  2. Hehe, lubię mieć racje 🙂 Ale to dopiero początek. A co się będzie działo w Niemczech? Uhuhu… To będzie „fun” dopiero…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here