Willa z 7 sypialniami w historycznym miasteczku. Imigranci dostają domy za darmo i bez kolejki

fot. flickr.com

400 tysięcy funtów, na tyle wyceniona jest nieruchomość, którą otrzymali imigranci w mieście Rey w Wielkiej Brytanii. Decyzja bulwersuje, bo dom socjalny został przydzielony bez kolejki.

1 312 miejsc, tyle „przeskoczyli” w kolejce imigranci z Syrii, aby otrzymać willę z 7 sypialniami. Ogromny dom został przyznany przez urząd, bo jak to określono „należy przyśpieszyć ich przyjmowanie”.

Czytaj także: Kajetan P. oskarżony o brutalne zabójstwo tłumaczki i napaść na funkcjonariuszy publicznych. Zobacz jaki może dostać wyrok

„Uważam, że to absolutnie haniebne, gdy ludzie są bezdomni. Może rodzina z trójką lub czwórką dzieci chciałaby mieszkać w tym domu, albo weterani” – mówił jeden z mieszkańców osiedla, który od dawna mieszka w tej okolicy, a teraz przyszło mu powitać nowych sąsiadów.

Ogromny dom w historycznym miasteczku Rey czekał na nowych właścicieli ponad 2 lata. w tym czasie urząd nie przydzielił go żadnej z rodzin oczekujących na mieszkanie socjalne.

Bulwersującą sprawę nagłośnili przedstawiciele partii UKIP, a rzeczniczka partii Jane Collins stwierdziła w mediach – „Wielka Brytania zawsze wspierała prawdziwych uchodźców i powinna nadal tak robić, jednak fakty przemawiają za tym, że Brytyjczycy, który płacili podatki w tym kraju, powinni znajdować się na priorytetowym miejscu zarówno dla rządu jak i lokalnych urzędów”.

źródło: polishexpress.co.uk / Wolność24.pl

5 KOMENTARZE

  1. Robią tak bo chcą żeby jak najszybciej imigranci przejęli kontrolę bo im się nie podoba że chsześcijanie chodzą po ulicach i pokazują swoją wiarę . Był film na YT i tam muzułmanie krzyczeli że to już jest ich kraj

      • Czy to prawda że jak imam powie iż allach poszedł stawiac klocka, to się sadzicie w dupska aż piasek furczy, bo allach nie widzi?

  2. niech bedzie Alllah uwielbiony a Jego laska trwa na wieki, błogosławieństwo dla synow Mahometa teraz i na wieki, wszystkie europejski sa wlasnoscia synow Allaha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here