Znamy finalistki Miss Polonia 2017. Która otrzyma koronę? Zobacz zdjęcia 20 najpiękniejszych Polek [GALERIA]

fot. materiały prasowe Miss Polonia 2017

19 kobiet z Polski i Miss Polonii z Litwy będą rywalizowały o koronę najpiękniejszej Polki w 2017 roku. Gala finałowa już 26 listopada.

W październiku wszystkie kandydatki wyjadą na 2 tygodniowe zgrupowanie, na którym to uczyć się będą specjalnych układów choreograficznych oaz przygotowywać się będą do występu konkursowego.

Zobacz także: Kultowy reżyser filmów grozy George Romero nie żyje. To on zapoczątkował mode na filmy o zombi

Zwyciężczyni konkursu Miss Polonia 2017 otrzyma bursztynową koronę wartą 50 tysięcy złotych oraz będzie prezentowała Polskę na konkursie Miss Universe.

Oto lista finałowych kandydatek:

AGATA BIERNAT, ZDUŃSKA WOLA, woj. łódzkie
Ma 27 lat i 182 cm wzrostu. Jest instruktorem tańca pole dance. Jej hobby to oczywiście taniec, sport i zdrowe odżywianie.

MAGDALENA BORKOWSKA, JUGOWICE, woj. dolnośląskie
Ma 21 lat i 174cm wzrostu. Jest studentką stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej hobby to motoryzacja i kuchnia włoska.

MONIKA CZAJKOWSKA, NIDZICA, warmińsko – mazurskie
Jest tegoroczną Miss Polonia Woj. Warmińsko- Mazurskiego. Ma 20 lat i 181cm wzrostu. Studiuje rolnictwo na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Jej zainteresowania to sport i taniec.

HANNA DYLĄG, KATOWICE, woj. śląskie
Ma 20 lat i ma 177cm wzrostu. Aktualnie studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i pracuje jako modelka. Jej pasją jest gotowanie i pieczenie. Marzą się jej podróże do odległych krajów.

MARTA FRON, MYSŁOWICE, śląskie
Jest tegoroczną Miss Polonia Województwa Śląskiego. Ma 26 lat i 178cm wzrostu. Pracuje w korporacji na stanowisku IT Assistant. Jej zainteresowanie to sport, w szczególności taniec i fitness.

ALEKSANDRA GÓRAK, RADOM, mazowieckie
Ma 21 lat. Jest studentką. Jej zainteresowania to wizaż i modeling. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy historyczne i przygodowe.

HANNA GUMOWSKA, OTWOCK, woj. mazowieckie
Jest tegoroczną Wicemiss Polonia Ziemi Otwockiej. Ma 21 lat i 175 cm wzrostu. Pracuje jako tancerka. Taniec to jej największa pasja. Jej hobby to także gotowanie, jazda na rowerze i śpiew.

ROKSANA KAROLAK, ŁÓDŹ, łódzkie
Ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką. Planuje studiować prawo. Jej zainteresowania to moda, podróże, historia i film. Jest tegoroczną Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Ma 174cm wzrostu.

ALEKSANDRA KOŁODZIEJCZYK, OLSZTYN, warmińsko – mazurskie
Jest studentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ma 19 lat i 182cm wzrostu. Jej główne zainteresowania to sport – bieganie, siatkówka oraz nauka języków obcych.

NIKOLA KORNILUK, ŚWINOUJŚCIE, zachodnio – pomorskie
Ma 21 lat i ma 176cm wzrostu. Jest studentką logistyki na Uniwersytecie Opolskim. Pracuje także jako modelka. Jej hobby to myrmekologia czyli obserwacja życia mrówek.

WERONIKA MARZĘDA, LUBLIN, woj. lubelskie
Ma 23 lata i 169cm wzrostu. Jest studentką. Jej hobby to spoty wodne i piłka nożna. Lubi podróżować. Interesuje się także wizażem.

MAŁGORZATA MITURA, BIELSKO-BIAŁA, woj. śląskie
W tym roku została wybrana na Miss Polonia Bielska – Białej. Ma 19 lat i 181cm wzrostu. Tegoroczna maturzystka. Jej największą pasją jest turystyka górska.

ANNA ORLIŃSKA, OSTRÓDA, warmińsko – mazurskie
Jest studentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Ma 21 lat. Interesuje ją projektowanie, architektura wnętrz, ale także sport i muzyka.

EWA OSTROWSKA, KIELCE, świętokrzyskie
Jest tegoroczną Miss Polonia Woj. Świętokrzyskiego. Ma 20 lat i 172cm wzrostu. Jest studentką prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesuje są poezja, film i literatura rosyjska.

KAROLINA POŁETEK, TUSZYN, łódzkie
Ma 19 lat i 179cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką. Jej największa pasja to sport, w szczególności bieganie i siatkówka.

MALWINA RATAJCZAK, SZCZECIN, woj. zachodnio-pomorskie
Ma 18 lat i uczy się w liceum. Ma 179cm wzrostu. Jest najmłodszą uczestniczką tegorocznego konkursu Miss Polonia. Jest duszą artystyczną. Interesuje ją sztuka, malarstwo, modelowanie i rzeźbiarstwo.

NELA SERWACIŃSKA, KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, woj. łódzkie
Ma 19 lat i jest studentką pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ma 172cm wzrostu. Jej zainteresowania to jazda konna i motocykle. Jest tegoroczną Miss Uniwersytetu Medycznego.

MAGDALENA SWAT, OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, woj. świętokrzyskie
Ma 26 lat i aktualnie mieszka w Warszawie. Ma 173 cm wzrostu. Skończyła studia na kierunku administracja. Swoją przyszłość wiąże z PRem i modą. Jej zainteresowania to psychologia, rozwój osobisty, ale także muzyka i śpiewanie.

OLIWIA ZIOBROWSKA, GDYNIA, pomorskie
Ma 20 lat i 175cm wzrostu. Jest studentką kosmetologii. Jej hobby to taniec towarzyski, gotowanie i wizaż.

2 KOMENTARZE

  1. tytuł powinien brzmieć „Najpiękniejszych Polek które się zgłosiły na miss” bo nie powiedziałbym ,że są najpiękniejsze, przechadzając się po mieście przez 10 minut można zobaczyć ładniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here