Kryzys migracyjny to wynik międzynarodowego spisku? Znaleziono dokument ONZ sprzed 17 lat, wzywający do „wymiany europejskiej populacji”

fot. Twitter
Reklama / Advertisement

Masowy napływ imigrantów do Europy w ostatnich trzech latach nie jest dziełem przypadku. Odnaleziony ostatnio dokument Organizacji Narodów Zjednoczonych ujawnia, że plan „migracji zastępczej”, której celem była częściowa wymiana populacji w USA, Europie i Azji został stworzony już w 2000 roku.

Dokument nosi tytuł „Replacement Migration: Is It a Solution to Declining and Ageing Populations?” czyli „Migracja wymienna: czy jest rozwiązaniem dla spadku i starzenia się populacji?”. Wskazuje on wprost kraje, w których taka „migracja wymienna” powinna nastąpić.

Są to: Stany Zjednoczone, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Japonia, Południowa Korea i Rosja. Dokument przygotowała przy udziale ekspertów z wielu krajów proimigracyjna agenda ONZ. Był on adresowany do rządów i organizacji pozarządowych w wielu krajach i wzywał to wspierania masowej migracji m.in. z Afryki i Azji do Europy.

Czytaj też: Arcybiskup Strasburga: „Nie będzie Francji. Muzułmanie przejmą Europę. Dojdzie do Wielkiego Zastąpienia”

Oficjalnie celem dokumentu było wskazanie rozwiązania takich problemów, jak przewidywany brak rąk do pracy i związany z tym spadek wpływów podatkowych w wielu krajach. Jak dziś już wiemy, diagnoza ta była całkowicie błędna. Masowa migracja, która zaczęła się 3 lata temu, nie tylko nie dostarczyła starzejącym się państwom „siły roboczej”, ale pochłonęła ogromne środki z podatków na utrzymanie imigrantów.

Ujawnienie dokumentu pokazuje, że ONZ już od 17 lat lobbowała za polityką otwartych granic dla imigrantów. Wspomagały ją w tym takie organizacje, jak Open Society George’a Sorosa, a także rządy wielu krajów. Dzisiejszy kryzys imigracyjny nie jest więc przypadkiem.

źródło: wnd.com

Czytaj też: Czeski minister proponuje radykalne rozwiązanie problemu nielegalnej imigracji. „Europa powinna dokonać zbrojnej interwencji”

Reklama / Advertisement