Jon Voight wyjątkowo brutalnie o Sorosu. Gwiazdor Hollywood i ojciec Angeliny Jolie nie bawi się w polityczną poprawność [VIDEO/POLSKIE NAPISY]

Jon Voight fot. Twitter

Jon Voight, gwiazdor amerykańskiego kina, zdobywca Oskara, aktor, reżyser i producent w ostrych słowach mówi o przeszłości Sorosa i jego obecnej działalności.

Amerykańska prawica od dawna oskarża Sorosa o podżeganie do rozruchów i masowych demonstracji przeciwko Trumpowi. Miliarder znany jest ze wspierania lewackich bojówek i w takich organizacji jak Black Lives Matter która m.in nawołuje do zabijania policjantów, a ostatnio została uznana za terrorystyczną.

Na hojność Sorosa może liczyć też Antifa wywołująca zamieszki na ulicach miast i na amerykańskich uniwersytetach. Miliarder, który  wspierał kampanię Clinton pomagał też wywoływać burdy na wiecach Trumpa. To za jego pieniądze na wiece zwożeni byli bojówkarze i to organizacje Sorosa opłacały ich dniówki.

Równie brutalnie Voight mówi o przeszłości Sorosa.

Jon Voight jest jedną z nielicznych gwiazd Hollywood, która publicznie głosi konserwatywne poglądy i popiera Trumpa.

Czytaj też: Orban ostro do Timmermansa: „Ty inkwizytorze! Kampania przeciw Polsce nie powiedzie się, bo Węgry zawsze będą solidarne”