Dziś demonstracja narodowców przeciwko ingerencji UE w sprawy Polski

anty UE Unia Europejska

Dzisiaj w godzinach od 17:00 do 18:00 w Warszawie, przed siedzibą Komisji Europejskiej (ulica Jasna 14/16a) w Warszawie Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizują demonstracje „Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!”.

Według organizatorów „kryzys polityczny w naszym kraju, spowodowany sporem o reformę sądownictwa, sprowokował wrogów suwerenności Polski do ataku.

Głos zabrali znani z niechęci do naszego państwa unijni komisarze. Polityczną interwencję podjął również Donald Tusk – człowiek, który porzucił funkcję premiera Polski na rzecz ogromnej pensji marionetkowego przewodniczącego Rady Europejskiej.

Wreszcie – swoje fundacje uruchomił George Soros, przedstawiciel kosmopolitycznej finansjery, globalista, znany z atakowania suwerennych narodów na całym świecie.

Dlatego w najbliższą środę zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów by dać wyraz naszemu przywiązaniu do suwerenności Rzeczypospolitej! Musimy powiedzieć Tuskowi, Timmermansowi i Sorosowi – ręce precz od Polski!

Dosyć wspierania i zewnętrznego finansowania antypolskiej dywersji w naszym kraju!”

Alternatywą dla socjaldemokratycznego gejowskiego skansenu Unii Europejskiej jest niepodległość Polski i wolny rynek. Warto by do protestu narodowców przyłączyli się wszyscy wolnościowcy którzy chcieli by wyzwolenia Polski spod okupacji Unii Eurpejskiej.

Jan Bodakowski

O szkodliwości UE pisaliśmy w
Wyjście z Unii to nie katastrofa. Istnieje życie poza Unią, całkiem dobre

6 KOMENTARZE

 1. Idolem prawiczków jest Putin, bo w Rosji jest milion aborcji rocznie i pensja minimalna 400 zł miesięcznie.
  UE jest zła, bo ma najwyższe pensje na świecie.

  • Jak nie ue to zapewne Rosja. Typowe „myślenie” niewolnicze.
   A o Suwerennym Państwie to może przypadkiem słyszałaś?
   Ue tonie. Za dwa, trzy pokolenia w większych miastach dominować będą islamiści ale zlewaczali, ciągle pijani (np Juncker) eurokomisarze chcą za wszelką cenę nas pociągnąć za sobą. Chyba najwyższa pora żeby ue oceniac realnie a nie z pozycji „na kolanach”?

 2. Co do Sorosa (George Soros), to po nim i tak kamień na kamieniu nie pozostanie. Jego wszelka działalność, jak i nazwisko i cokolwiek co jest, lub było z nim powiązane choćby najcieńszą nitką zostanie wymazane z kart historii. George Soros nie był, nie ma go i go nie będzie. Soros nie istnieje. Tak należy o nim myśleć, no i oczywiście do tego dążyć, bo to jest jedne na czym temu chwastowi tak naprawdę zależy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here