Dziś demonstracja narodowców przeciwko ingerencji UE w sprawy Polski

anty UE Unia Europejska

Dzisiaj w godzinach od 17:00 do 18:00 w Warszawie, przed siedzibą Komisji Europejskiej (ulica Jasna 14/16a) w Warszawie Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizują demonstracje „Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!”.

Według organizatorów „kryzys polityczny w naszym kraju, spowodowany sporem o reformę sądownictwa, sprowokował wrogów suwerenności Polski do ataku.

Głos zabrali znani z niechęci do naszego państwa unijni komisarze. Polityczną interwencję podjął również Donald Tusk – człowiek, który porzucił funkcję premiera Polski na rzecz ogromnej pensji marionetkowego przewodniczącego Rady Europejskiej.

Wreszcie – swoje fundacje uruchomił George Soros, przedstawiciel kosmopolitycznej finansjery, globalista, znany z atakowania suwerennych narodów na całym świecie.

Dlatego w najbliższą środę zapraszamy wszystkich Polaków, patriotów by dać wyraz naszemu przywiązaniu do suwerenności Rzeczypospolitej! Musimy powiedzieć Tuskowi, Timmermansowi i Sorosowi – ręce precz od Polski!

Dosyć wspierania i zewnętrznego finansowania antypolskiej dywersji w naszym kraju!”

Alternatywą dla socjaldemokratycznego gejowskiego skansenu Unii Europejskiej jest niepodległość Polski i wolny rynek. Warto by do protestu narodowców przyłączyli się wszyscy wolnościowcy którzy chcieli by wyzwolenia Polski spod okupacji Unii Eurpejskiej.

Jan Bodakowski

O szkodliwości UE pisaliśmy w
Wyjście z Unii to nie katastrofa. Istnieje życie poza Unią, całkiem dobre