Tragedia w lunaparku. Są ofiary śmiertelne i ranni po katastrofie karuzeli. Ludzie latali jak szmaciane lalki [Szokujące VIDEO]

Reklama / Advertisement

Tragedia w lunaparku. 7 osób jest rannych, a jedna zginęła po wypadku w wesołym miasteczku w Ohio. Wahadłowa „karuzela” Fire Ball rozpadła się w czasie jazdy, wyrzucając ludzi w powietrze.

Tragedia w Columbus wydarzyła się 26 lipca, pierwszego dnia stanowego festynu, który trwa do 6 sierpnia. Służby ratunkowe donoszą, że śmiertelna ofiara to 18-latek wyrzucony na odległość ponad 15 metrów. 5 z 7 rannych osób jest w stanie krytycznym.

Mają od 13 do 41 lat – donosi Huffington Post. Jeden z odwiedzających lunapark nagrał całe wydarzenie.

Czytaj też: W jednym kraju zakazano piosenki, dla której oszalał świat. Ma ponad 2 miliardy wyświetleń na YT! Władzom nie podobał się tekst [VIDEO]

Na filmie widać, jak poruszające się niczym wielkie wahadło ramię „karuzeli” uderza w coś, po czym rozpada się. W powietrze wyrzucone zostały elementy konstrukcyjne i siedzący w fotelach ludzie.

Po tragedii głos zabrał gubernator stanu Ohio. Jon Kasich napisał w oświadczeniu, że jest zrozpaczony wypadkiem, śmiercią i zranieniem osób uczestniczących w stanowej imprezie.

Polityk zarządził już szczegółowe śledztwo i nakazał zamknięcie pozostałych karuzeli do czasu przeprowadzenia inspekcji bezpieczeństwa.

Przeczytaj też: Były pracownik McDonald’s pokazał zdjęcia. To może Cię zszokować. Raczej nie zjesz już w Mac’u [FOTO]

Huffington Post/ Daily Mail/ Wolność24

Reklama / Advertisement