Głupota jednak boli. Handlarz narkotykami został aresztowany po tym, jak zgłosił ich kradzież na… policję

Handlarz narkotykami został aresztowany po tym jak... zgłosił ich kradzież na policję!/foto: Flick
Reklama / Advertisement

Głupota jednak boli. Diler narkotykowy z Florydy został aresztowany po tym, jak osobiście zgłosił kradzież zakazanych substancji na policję. Czasami złodzieje sami pchają się w ręce Policji.

Handlarz został oczywiście aresztowany przez policję i obecnie oczekuje na proces. David Blackmon powiedział policjantom, że złodziej włamał się do jego samochodu i ukradł 50 dolarów w gotówce oraz ćwierć uncji kokainy.

Czytaj też: Oto twarze zwyrodnialców, którzy dwukrotnie tego samego dnia zgwałcili dziewczynę na dworcu. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu

W poście umieszczonym na Facebooku policja napisała, że „człowiek ten opisał siebie jako dilera narkotykowego”. W środku samochodu policjanci znaleźli kolejny pakunek z narkotykami i lufkę do ich palenia.

Blacmon powiedział szeryfowi z Okaloosa, że „ktoś włamał się do jego zaparkowanego samochodu i ukradł znajdujące się tam rzeczy, czyli 50 dolarów i ćwierć uncji kokainy.

-„Zastępca szeryfa zauważył w samochodzie jeszcze jedno miejsce, w którym znajdowały się narkotyki” – powiedział policjant z biura szeryfa.

-„Blackmon zapytał mnie, dlaczego nie przerwałem mu, gdy zaczął mówić o kokainie” – powiedział jeden z oficerów.

Po aresztowaniu Blackmon został aresztowany pod zarzutem posiania kokainy i innych narkotyków, a także za stawianie oporu podczas aresztowania.

Został osadzony w więzieniu, gdzie miał oczekiwać na proces, ale wyszedł za kaucją.

Mimo, że w wielu stanach USA narkotyki są legalne lub przynajmniej częściowo legalne, to Floryda nadal pozostaje stanem, gdzie panuje całkowity zakaz posiadania i handlunarkotykami.


Przeczytaj też:
Szok! 5-latek ciężko zraniony przez rowerzystę, który uciekł z miejsca wypadku. Ojciec chłopca publikuje na FB dramatyczne „życzenia” dla zwyrodnialca

telegraph.co.uk/Wolność24

Reklama / Advertisement