Polacy gonią PO z bałtyckich plaż. „Cały rok ciężko pracujesz, a jak już uciekniesz na plażę to ganiają cię z konstytucją. Litości!”

zdj.ilustracyjne/foto:Twitter:Dawernik
Reklama / Advertisement
  Polacy gonią polityków PO z bałtyckich plaż. „Cały rok ciężko pracujesz, a jak już uciekniesz na plażę to ganiają cię z konstytucją. Litości! Dajcie nam spokój – piszą internauci. To ich odpowiedź na pomysł posłów Platformy Obywatelskiej, którzy postanowili dyskutować z plażowiczami o demokracji w Polsce. Politycy nie mają dla ludzi litości.

  Na przełomie lipca i sierpnia Platforma Obywatelska planuje zorganizować w sumie cztery wakacyjne wyjazdy nad polskie morze. Pierwsza impreza z cyklu „Wakacje z Europą” odbyła się w sobotę w Rowach.

  Czytaj też: Kolejny atak imigranta we Włoszech! Rzucił się z nożem na kierowcę autobusu a potem na policjantów

  – My chcemy z ludźmi rozmawiać. Wakacje to jest dobry czas, kiedy bardziej na luzie można porozmawiać o edukacji, trójpodziale władzy, konstytucji i demokracji – powiedziała dziennikarzom WP Monika Wielichowska (PO).

  Nietypowy pomysł polityków bardzo szybko został jednak obśmiany w sieci. Wielu internautów podkreślało, że politycy „nie mają za grosz taktu ani szacunku dla ludzi, którzy po prostu chcą odpocząć„.

  Oto jak na przeszkadzanie w urlopie zareagowali internauci.  Przeczytaj też:
  Głupota jednak boli. Handlarz narkotykami został aresztowany po tym, jak zgłosił ich kradzież na… policję

  Reklama / Advertisement