Prywatna wojna Stonogi trwa nawet zza krat. Biznesmen krzyczy z okna więzienia ”JEB*Ć KACZYŃSKIEGO!” [VIDEO]

foto: Youtube

Zbigniew Stonoga nawet będąc w więzieniu nie daje za wygraną. Za pośrednictwem swoich zwolenników stara się walczyć z tymi, z którymi robi to od lat. Czyli z władzą. Bez względu na to, kto ją sprawuje.

Na profilu Stonogi na Facebooku, za pośrednictwem którego kontrowersyjny biznesmen komunikuje się ze swoimi sympatykami, opublikowano wczoraj krótkie nagranie. Widać na nim budynek więzienia, w którym znajduje się były kandydat na prezydenta. Stonoga krzyczy z okna do swoich fanów, aby walczyli o jego wolność.

Czytaj też: Borowski ostro o Ogórek: „To nieszczęsna i głupiutka osoba”. Opowiada też o swoim ojcu komuniście

– […] proszę was, jedźcie na Kordiana, rozbijcie tam miasteczko i jedźcie z tymi kur*ami! – nawoływał Stonoga.

Przedsiębiorca uważa, że jest bezpodstawnie nękany przez sądy i prokuraturę. Jako, że winą za to obarcza władzę, obiektem jego ataków stał się obecnie Jarosław Kaczyński, gdyż to on w rzeczywistości kieruje polityką obecnego rządu.

Swoje dramatyczne przemówienie Stonoga zakończył krótkim i dobitnym stwierdzeniem – Jeb*ć Kaczyńskiego! 

To nie pierwszy raz, kiedy biznesmen zwraca się do swoich fanów za pośrednictwem Facebooka. Wcześniej prosił ich o pomoc, żaląc się, że poddawany jest „stalinowskim metodom”. Stwierdził nawet, że na skutek bicia pękła mu gałka oczna. – Dosłownie pękła na pół. Zalane mam oko krwią. A moja lewa noga jest wielkości wiaderka 10-litrowego – mówił na jednym z nagrań – Proszę was wszystkich o wstawianie się za mną. Szczególnie można dzwonić do dyrektora tutejszego aresztu, można zaczepiać go telefonami tak, aby fakt mojego osadzenia odczuwał.

Czytaj też: Koniec wolności słowa na facebooku. Ponad 300 prawicowych profili zablokowanych.

Zbigniew Stonoga znany jest dobrze ze swoich kontrowersyjnych poglądów politycznych. Dla niego nie ma znaczenia, kto sprawuje władzę, władza dla niego to wróg, z którym należy walczyć. Udostępniając akta afery podsłuchowej doprowadził do upadku rządu Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Teraz rozpoczął prywatną wojnę z Prawem i Sprawiedliwością, którą prowadzi zza więziennych krat. Jego krytyka pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy oraz Jarosława Kaczyńskiego była niezwykle ostra, co ma teraz odzwierciedlenie w procesach karnych. Stonoga trafił do aresztu w maju tego roku.

Zobacz też: Szokujące zdjęcia. Tak wyglądają autostrady w Korei Północnej. „Lądowisko dla samolotów, droga dla czołgów i plac zabaw dla dzieci” [GALERIA FOTO]

16 KOMENTARZE

 1. to tam maja internet???? ja bym mu dał internet to by facebooka miał na twarzy odcisniętego do końca życia …. co za debile nadzorują bandytów? może jeszce kawkę i amfę robia oraz dziwki sprowadzaja?

   • Czytaj uważnie a nie takie głupoty piszesz.właśnie to jest to ze się nie czyta a się komentuje

  • Nieraz zastanawia mnie to skąd WSI biorą takich debili. Czyżby w ich strukturach był jakiś chów wsobny i z tego powodu następne ich pokolenia są coraz głupsze. Moja inna myśl, że to może od nadużywania alkoholu idiocieją. Ewentualnie (i to by było najlepsze) może naprawdę garną się do nich tylko sami idioci i jest szansa, że kiedyś znikną. Patrzę na to jaką opozycję totalną wypromowali: Petru, Kijowski, Schetyna i widzę, że albo złodzieje, albo idioci.

   • Stąd, że żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
    Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
    Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

 2. Stonoga Stonogą jednak Kaczyński bije głupotą wszystkie poprzednie rządy w niszczeniu gospodarczym Polski i Polaków. Ten mentalny komuch i szkodnik powinien zniknąć ze sceny politycznej raz na zawsze.

 3. Jechać kaczora nie zasługuje na nic kula w łeb tylko za rujnowanie kraju na odstrzał chuja sezon niedługo się zaczyna nic nie zrobił dobrego tylko niszczy a te 500 + niech wsadzić sobie w pizze tego kota co to ducha w domu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here