Michalkiewicz i Sommer: „Miesięczny termin ultimatum, który Timmermans Polsce wyznaczył, jest zarazem instrukcją dla volksdeutschów na kiedy mają osiągnąć gotowość bojową” [VIDEO]

Reklama / Advertisement

Weto prezydenta Andrzeja Dudy to jeden z zaplanowanych elementów destabilizacji Polski i walki wewnętrznej, która ma doprowadzić do zmiany rządu Prawa i Sprawiedliwości. Taki wniosek niesie za sobą kolejny videokomentarz Stanisława Michalkiewicza.

„Ten miesięczny termin ultimatum, który Franciszek Timmermans, owczarek niemiecki, Polsce wyznaczył jest nie tylko terminem ultimatum, ale zarazem terminem instruktażowym dla volksdeutschów na kiedy mają osiągnąć kulminację gotowości bojowej.” – komentuje Michalkiewicz.

Zobacz także: Michalkiewicz: Merkel za plecami Dudy. Weto prezydenta to ukłon w stronę Niemiec?

Według niego, wszystkie działania totalnej opozycji, która wyprowadzała na ulice pożytecznych idiotów były i są planowane po stronie niemieckiej. Teraz jednak, gdy ze względu na wakacje problem ucichnie, przygotują się oni do kolejnych, jeszcze bardziej zmasowanych ataków.

„Pan Owsiak doznaje niebywałego męczeństwa także jeszcze wszystko przed nami. Zobaczymy jaki pretekst wymyśli teraz niemiecka BFD” – zapowiada publicysta, który właśnie w osobie Jerzego Owsiaka doszukuje się elementu zaczepnego, który spowoduje kolejne wyprowadzenie ludzi na ulicę.

Czytaj również: [NASZ WYWIAD] Michalkiewicz: To Merkel stoi za wetem Dudy [WIDEO]

Reklama / Advertisement