Angela Merkel przyznaje – Niemcy staną się państwem muzułmańskim

Angela Merkel. Foto: PAP

Angela Merkel przyznała w wywiadzie, że Niemcy stają się coraz bardziej muzułmańskie niż chrześcijańskie.

Jak informuje strona britainfirst.tv w artykule „Niemcy staną się państwem muzułmańskim przyznaje Angela Merkel” niemiecka kanclerz w wywiadzie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung przyznała, że Niemcy staną się państwem muzułmańskim, w którym liczba meczetów będzie przewyższać liczbę kościołów.

W opinii szefowej niemieckiego rządu jej rodacy nie są w pełni świadomi nadchodzącej przyszłości i powinni się angażować w integrację oraz przyjmowanie islamskich imigrantów.

Według brytyjskiego portalu w Niemczech żyje populacja około 5.000.000 muzułmanów.

Mają oni dużo wyższy przyrost demograficzni niż rodzimi Niemcy.

Podobnie jest w innych krajach – we Francji 30 proc. dzieci jest muzułmanami, w Paryżu czy Marsylii około 45 proc.

Na południu Francji jest więcej meczetów niż kościołów.

W Wielkiej Brytanii jest około 2.500.000 muzułmanów i 1000 meczetów. W Belgii połowa przychodzących na świat dzieci to dzieci muzułmanów.

W Rosji 20 proc. populacji to muzułmanie.

Islamizacja Europy nie postępuje tym razem na drodze podboju militarnego ale dzięki poprzez wyższą dzietność w rodzinach islamskich imigrantów.

Jan Bodakowski

O islamistach pisaliśmy w
Przerażające rachunki za sprzedaż seksualnych niewolnic w wyzwolonym Mosulu. Zobacz, za ile islamiści sprzedawali kobiety i dziewczynki

21 KOMENTARZE

 1. Dlatego nie ma co fikać Rosji, bo za kilkadziesiąt lat jak Gruzini w XIXw na kolanach będziemy błagać cara by okazał chrześcijańskie miłosierdzie i zgodził się na przyłączenie Polski do Rosji, ratując Polaków przed islamskim podbojem (tak, Rosja nie podbiła Gruzji – Gruzini na kolanach błagali cara by ich zaanektował i uratował przed losem wyrzynanych przez Turków Ormian!).

   • W przeciwieństwie do np. Francuzów Rosjanie mają dostateczne jaja aby coś z robić prócz błagania o litość.

  • Słusznie, trwa walka wartości liberalnych z chrześcijańskimi. Dlatego Europa zachodnia tak ujada na Rosję. Ludziska nawet nie wiedzą, że są wpychani w próżnię a tą pustkę wypełnia islam. Chociaż jak sobie pomyslę o kobietach w dzisiejszej europie… przydałoby się zapakować jej w muzułmański kierat

   • Czy ja dobrze widzę, czy ktoś tutaj do Rosji przypiął łatkę „wartości chrześcijańskie”? xD

 2. Przygotowanie na islamizację – przyjąć więcej islamskich nachodźców i ich integrować:):):):):):):):)
  Niemiec już nie ma:):):):) Zaanektujmy Saksonię pod pozorem ochrony praw mniejszości słowiańskiej , konieczności stworzenia kordonu sanitarnego oraz powołując się na dawną unię personalną:):):):):):)

  • Jak masz jaja to zrób to. A pierdolic głupoty każdy może. Aneksja to byłaby wojna. Która byśmy przegrali a w najlepszym wypadku wygrali ale po długoletniej wojnie i zniszczeniu 4/5 kraju gdzie straty z obudowy trwałby 50 lat. A ty jako 1 wyzwoleniec dostałbys w najlepszym wypadku kulkę w leb a w najgorszym od czołgu ewentualnie samolotu

 3. Dlatego właśnie w Bawarii rosną w siłę ruchy separatystyczne – chcą się odłączyć od tego lewackiego burdelu z Berlina i Hamburga.

 4. To ja jeszcze raz. Już JKM mawiał , że wartości muzułmańskie są wyższe od europejskich, więc lepiej , że więcej islamu będzie w europie. No i kobiety trafią na właściwe miejsce !

 5. A czemu Islamiści masowo nie najeżdżają Białorusu czy Serbii. Państwa o wielu lat najszybciej rozwijające się w Europie. Bo nie ma socjalu.

  Jak papierowa gospodarka Niemiec żyjąca dzięki fałszowaniu ełro w końcu padnie i muzułanie zaczną zdychać z głodu. A ci niemcy którzy nie uciekną do Polski zaczną odstrzeliwać bandytów. Co 3 niemiec ma w domu broń.
  Pozatym śmiem mieć uzasadnione podejrzenia , że już w tej chwili machometan wykańcza alkoholizm, choroby weneryczne i z braku wit d3 nowotwory.

 6. Ostatecznym celem jest eksterminacja białych ludzi. Przecież tu nie chodzi o Islam, czy ateizm, tylko o wymianę etniczną. Tak samo jak w Europie jest w USA, Kanadzie, Australii. Nigdzie ma nas nie być. Inżynieria społeczna idzie w parze z podsycaniem nienawiści do białych, zatem możecie sobie wyobrazić jaki czeka nas los kiedy staniemy się mniejszością. To nie będzie spokojne wymieranie.
  Cały ten proces, już teraz spełnia znamiona ludobójstwa według definicji OZN, więc teoretycznie można mu przeciwdziałać, byłyby na to środki prawne i nie tylko. Tylko nikt nie upomina się o nas białych ludzi. I nie upomni się.

 7. Wszystkie metody dozwolone? Wolnosc slowa nie polega na permanentnych klamstwach, to jest nedzna manipulacja, to jest karalne. A ludzie uwierzyli i sie podniecaja w komentarzach, jakby to byla prawda. Taka „Wolnosc 24” nie ma racji bytu w krajach rozwinietych. Glupi to biedny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here