U Owsiaka nauczysz się, jak wiązać hidżab. Warsztaty dla nowoczesnych kobiet na Przystanku Woodstock

fot. woodstock.pl / pixabay.com

Nauka wiązania hidżabu, warsztaty kultury arabskiej czy też zaplatania makramy – to tylko niektóre z ćwiczeń w których mogą uczestniczyć tegoroczni woodstockowicze. Wioska Wielu Kultur wie najlepiej, czego powinny się uczyć nowoczesne kobiety.

Organizatorem Wioski Wielu Kultur są organizacje znane w Polsce przede wszystkim z zapraszaniem do naszego kraju islamskich imigrantów. Na rozpoczęty dziś festiwal zaprosił je jego organizator, Jerzy Owsiak. Żeby utwierdzić swoich zwolenników w przekonaniu dobrze wykonywanej pracy, bo zapewne większość z festiwalowych gości jest za przyjęciem przybyszów z krajów arabskich, postanowili oprócz licznych rozmów i rozdawania ulotek zorganizować także specjalne warsztaty.

Zobacz także: Przystanek Woodstock bez niemieckich służb. MSW zrezygnował z ich pomocy z powodu zagrożenia terrorystycznego. „Bezpieczeństwa będą pilnować tylko osoby pracujące w polskich instytucjach”

Jak sami określają na oficjalnej stronie internetowej festiwalu Woodstock – „Naszą działalność można podzielić na trzy szerokie kategorie: pomoc migrantom w Polsce, pomoc ofiar konfliktów wojennych w innych krajach oraz edukacja społeczeństwa polskiego.”

Jak Polacy mają się przygotować na przyjęcie imigrantów? Czy może powinniśmy nauczyć się przedstawiać im historię Polski czy też pomagać w trudnym do przyswojenia języku polskim?

Nie! Polskie kobiety powinny nauczyć się wiązać hidżab, tak aby nie urazić uczuć religijnych islamistów i dostosować się do panującego w ich krajach prawa szariatu. Jakby tego było mało w planie „rozrywek” Wioski Wielu Kultur znajdziemy również lekcje dotyczące samej kultury arabskiej, a to już zdecydowanie przybliży nas do cywilizowanego świata, który z chęcią przyjmie imigrantów z Syrii, Afganistanu, Somalii itd.

Nie samą nauką człowiek żyje, więc dodatkowo przygotowano również „wieloformatowe gry planszowe dotyczące migracji i uchodźców” w których będzie można wygrać nagrody oraz otrzymać ciekawe multimedialne materiały edukacyjne.

źródło: woodstock.pl / Wolność24.pl

Czytaj też: Przerażające video, które zmieniło światową politykę. To po jego obejrzeniu Trump wycofał wsparcie dla syryjskich rebeliantów. Uwaga – drastyczne sceny [VIDEO 18+]

19 KOMENTARZE

  1. Takich „nauczycieli ” wyslac od razu do ich sponsorow z Arabii Saudyjskiej albo innych talibow z dozywotnim zakazem powrotu do Polski. Jak im tu zle to nich ida sie ubogacac tam gdzie ich miejsce. Samobojcom nie nalezy przeszkadzac, ale izolowac od zdrowyh jak najbardziej.

  2. Mi tam nie przeszkadzają kobiety w chustach. Ciekawsze jest coś co jest tajemnicze. A Orłowski zaczyna się staczać do poziomu Bodakowskiego, Śniarowskiego czy Tomaszewskiego
    Do kościołów też kobiety kiedyś chodziły w chustach. W prawosławiu to wciąż jest częste. Ale żeby to stwierdzić trzeba być prawdziwym dziennikarzem.

  3. A czy na szkoleniach wspomniano, że prawo szariatu mówi, że ateiści muszą przyjąć islam pod groźbą śmierci? I że pomimo przyjęcia islamu, jeszcze przez kilka pokoleń tacy „nowi” muzułmanie są muzułmanami drugiej kategorii? A czy mówiono, że chrześcijanie i żydzi, w krajach gdzie obowiazuje szariat, mają status niewolników?

  4. Moim zdaniem lewaczenie powinno zostac zabronione w konstytucji. Pod bardzo wysokimi karami. Naprawde zastanawiam sie jak mozna pozbyc sie z kraju tej 10-15% lewackiej grupy populacji ktora tyle szkody wyczynia w naszym kraju.

  5. Owsiak ty ciulu zasmarkany, zastanów się dobrze gdzie i kiedy zgubiłes mózg. Wiesz co ale z ciebie taka normalnie jest taka już zdezelowana ubecka pała do lania hihihi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here