Masa: „Uważam, że PiS dobrze robi”. Słynny polski gangster chwali Zbigniewa Ziobrę za zmiany w sądownictwie

Jarosław Sokołowski ps. "Masa". Foto: yt.com

Najsłynniejszy polski świadek koronny, a w przeszłości gangster i członek mafii pruszkowskiej Jarosław Sokołowski vel „Masa” mówi w rozmowie z Fakt. – „Dobrze, że Zbigniew Ziobro bierze się za tę sędziowską kastę. Trzeba ją pogonić!„.

Jak sam wspomina, W ostatnich wyborach głosował na partię Jarosława Kaczyńskiego i nie ukrywa, że jest z tego wyboru zadowolony . Podkreśla, że wciąż wiąże ogromne nadzieje z „dobrą zmianą”.

Zobacz także: Ale numer! Gangster Masa oddałby życie za Kaczyńskiego! Skąd u niego takie uwielbienie dla prezesa?

W ostatnim czasie, bardzo spodobała mu się postawa Zbigniewa Ziobry, którego działania popiera – „Uważam, że PiS dobrze robi, kończąc z tą sędziowską kastą. Trzeba zmienić sądy, szczególnie Sąd Najwyższy, gdzie taka pani Małgorzata Gersdorf bezczelnie mówi o 10 tys. zł, za które da się przeżyć tylko na prowincji… To podłe! Ta pani nie powinna nosić togi! Wziąć szczotę i pogonić całą tę sędziowską kastę!” – mówi oburzony „Masa”.

Świadek koronny podkreśla jednak, że równie dobrze w tej sytuacji zachował się prezydent Andrzej Duda – „Choć przy okazji uważam, że jednak dobrze się stało, że prezydent zawetował ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa, bo można je jeszcze lepiej przygotować. Dobrze, żeby Andrzej Duda i Zbigniew Ziobro się jakoś porozumieli w tej sprawie. Kibicuję zmianom w sądach i Zbigniewowi Ziobrze, żeby nie odpuszczał w reformowaniu polskiego sądownictwa!” – dodaje na koniec Jarosław Sokołowski.

źródło: FAKT / Wolność24.pl

6 KOMENTARZE

  1. „Masa”, „Chińczyk” chwalą ministra Zero. Jaka szkoda, że „Baranina” i „Pershing” nie żyją – też by pewnie Zbysia pochwalili. Ale „Oczko” i „Słowik” żyją więc czekam z niecierpliwością co też te ‚autorytety’ mają do powiedzenia w wiadomej sprawie 😀

  2. 25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro nie opublikował jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here