Samozaoranie demokracji. Nielegalni imigranci będą mogli głosować w lokalnych wyborach. Zobacz, gdzie?

Jesteś obcokrajowcem ale nie masz ważnych dokumentów? Może pracujesz na czarno i jesteś w Stanach Zjednoczonych nielegalne? Żaden problem – możesz głosować w lokalnych wyborach.

Do takiego absurdalnego przepisu doprowadziły władze niewielkiego miasteczka College Park w stanie Maryland.

Zobacz także: Stało się! Niemcy już nie chcą imigrantów i odsyłają ich do Grecji. Koniec gadania o „europejskiej solidarności”?

„Z jakiej racji nielegalni imigranci mają dostać ten przywilej?” – pisze działacz organizacji „Ratujmy Maryland” Jeff Werner. Jego zdaniem decyzja jest oburzająca i ma doprowadzić do ponownego wyboru tych samych władz.

Według najnowszych przepisów nie tylko nielegalni imigranci będą mogli oddać swój głos na burmistrza oraz członków rady miasta. Wystarczy, że w trakcie głosowania w mieście pojawią się „turyści”, oni również będą mogli udać się do urn.

Ilu jest zwolenników takiego pomysłu nie wiadomo. W lokalnych mediach pojawiają się jednak głosy przypominające, że Collage Park nie byłoby jedynym miastem Stanów Zjednoczonych z takimi przepisami. Imigranci oraz „przejezdni” mogą głosować między innymi w Barnesville i Somerset.

źródło: Baltimore Sun / Wolność24.pl

Czytaj też: Jest odpowiedź Pawłowicz na przeprosiny Owsiaka. Znów padły mocne słowa

2 KOMENTARZE

  1. Wiadomo, demokracja jest najgłupszym systemem politycznym w historii ludzkości znienawidzonym przez ludzi logicznie myślących i jednym z najbardziej lubianych przez debilnych marksistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here