Szok! Lider pedofilskiego gangu skazany na 22 lata więzienia wychodzi już na wolność. Nie uwierzysz, ile odsiedział

fot. wikipedia.org / pixabay.com

22 lata bezwzględnego więzienia – taki wyrok otrzymał Mubarek Ali, jeden z liderów pedofilskiego gangu z Telford. Jak się okazuje sędziowie nie widzą w nim zagrożenia i 17 lat przed zakończeniem wyroku wypuszczają go na wolność.

Ali jest odpowiedzialny między innymi za wykorzystywanie seksualne 13-letnich dziewczynek.

Zobacz także: Szokujące video! Egzekucja pedofila w Jemenie. 5 strzałów w plecy, tysiące gapiów i transmisja w telewizji. [VIDEO]

Jego zatrzymania dokonała policja w 2013 roku w trakcie operacji „Operation Chalice”. 34-letni gwałciciel pedofil otrzymał wtedy wyrok 22 lat więzienia.

Teraz jednak sędziowie stwierdzili, że już po 5 latach będzie wypuszczony na wolność. Według nich Mubarek Ali zrozumiał swój czyn i na ten moment nie zagraża już społeczeństwu.

Zdecydowanie inne zdanie mają mieszkańcy miasta Telford. W lokalnych mediach mówią oni o tym, iż decyzja w żaden sposób nie była z nimi konsultowana i teraz czują realne zagrożenie życia i zdrowia swoich dzieci.

Przypomnijmy, Mubarek Ali został skazany na 22 lata pozbawienia wolności. Prokurator udowodnił mu udział w grupie przestępczej, która doprowadziła do wykorzystywania nieletnich kobiet w latach 2007 – 2009.

źródło: independent / Wolność24.pl

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli UK to normalny kraj to koleś albo zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach albo ucieknie do arabii. Jeśli mają tam więzienie na poziomie to po tych 5 latach powinien już być nieźle „wyseksowany”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here