[VIDEO] Trump: Korea Północna spotka się z furią i ogniem jakiej świat jeszcze nie widział [AKTUALIZACJA]

Korea Północna spotka się z furią i ogniem jakiej świat jeszcze nie widział, jeśli wciąż będzie grozić – powiedział prezydent Donald Trump.

Ostrzeżenie zostało wypowiedziane podczas briefingu na polu golfowym w New Jersey.

Napięcie między Stanami Zjednoczonymi, a Koreą Północną rośnie od dłuższego czasu. W ostatnich dniach pojawiły się w japońskich i amerykańskich mediach informacje, że Kim Dzong Un dysponuje pociskami zdolnymi dosięgnąć terytorium USA.

Korea Północna ma mieć także przygotowaną miniaturową głowicę atomową, która pasuje do tych pocisków. Zdaniem ekspertów to kluczowy punkt w dążeniach do osiągnięcia przez Koreę Północną potencjału atomowego.

Zobacz także: Radykalna zmiana administracji Trumpa. Koniec ze zwrotami „zmiany klimatu” oraz „globalne ocieplenie”. Zastąpią je inne wyrażenia

Trump zapowiedział zakończenie pobłażliwości dla gróźb ze strony Korei Północnej dla USA. Stwierdził także, że Koreańczycy byli ostrzegani normalnymi komunikatami, które zignorowali.

Teraz spotka się z furią i ogniem jakiej świat jeszcze nie widział, dziękuję – mówił Trump.

Mimo, że działania są podejmowane przez USA już od kilku miesięcy, to ostatni miesiąc przyniósł intensyfikację działań, po tym jak Korea Północna przeprowadziła udane testy pocisków międzykontynentalnych.

Źródła: apnews.com/ABC News

5 KOMENTARZE

  1. Niech grafik nie zaniża poziomu informacyjnego tego portalu, wklejając takie przerobione zdjęcia wyciągnięte ze szpargałów sieci.

  2. Taka sama sytuacja jak przed zaatakowaniem Iraku. Sadam też miał mieć broń nuklearną, która mogła zagrozić USA. Teraz przyszedł czas na KP, ale tutaj może nie być tak łatwo bo KP nie leży w bambusowie a graniczy z najpotężniejszymi i najstarszymi narodami tego świata. Jeżeli to wszystko jest tylko dobrze wykonywanym planem psychopatycznych Żydów to nie mamy się o co martwić, ale jeżeli pejsaci nie mają wszystkiego pod kontrolą to może z tego wyniknąć konkretny bałagan.

  3. „Jeżeli to wszystko jest tylko dobrze wykonywanym planem psychopatycznych Żydów to nie mamy się o co martwić, ale jeżeli pejsaci nie mają wszystkiego pod kontrolą to może z tego wyniknąć konkretny bałagan.”
    Raczej: na odwrot…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here