To jest chore! Kobieta użyła chemikaliów żeby się oślepić, bo „identyfikowała się” jako niewidoma [VIDEO]

Jewel Shuping - trans-niewidoma. Foto: fb.com

Kobieta, z wcześniej doskonałym wzrokiem, twierdzi, że „identyfikowała się” jako niewidoma a życzliwy psycholog pomógł jej wlewając płyn do czyszczenia rur do jej oczu, aby mogła być ślepa!

Jewel Shuping twierdzi, że całe życie miała marzenie, aby być niepełnosprawną, szczególnie niewidomą.

„Kiedy byłam mała, moja mama znajdowała mnie w środku nocy na korytarzu, gdy miałem trzy lub cztery lata.

Kiedy miałem sześć lat myślenie o ślepocie sprawiło, że czułam się komfortowo.”

Zobacz też: Wstrząsające video. Sinead O’Connor na krawędzi. Słynna kiedyś wokalistka opublikowała w sieci niezwykle emocjonalny film [VIDEO]

Wyobrażała sobie, że straci wzrok. Spędzała godziny patrząc wprost na Słońce. Matka ostrzegł ją, że może uszkodzić sobie oczy.

Początkowo Shuping udawała, że jest niewidoma. Chodziła w okularach przeciwsłonecznych, z zamkniętymi oczami i używała białej laski.

Z biegiem lat zaczęła się czytać w języku Braille’a. Ale po pewnym czasie to nie wystarczyło.

Zdeterminowana, aby jej „marzenia” stały się rzeczywistością, Jewel znalazła psychologa, który zechciał pomóc jej stać się niewidomą.

Psycholog użył kropli do oczu, które zaaplikował Jewel a potem użył kilku kropli środka czyszczącego do każdego oka.

„Muszę powiedzieć, że to bardzo bolało. Moje oczy bolały a płyn spływał po policzku paląc moją skórę. Ale myślałam tylko: „Jestem niewidoma, wszystko w porządku.”

„Gdy obudziłam się następnego dnia, byłam radosna, dopóki nie odwróciłam się i otworzyłam oczy. Byłam wściekła, gdy zobaczyłam ekran telewizyjny.”

Ale w ciągu następnych sześciu miesięcy obrazy powoli zanikały. Rogówka w jej lewym oku się rozpuściła. Oko było do usunięcia. W prawym oku dostała jaskry i zaćmy, a także pojawiły się brodawki.

Shuping przyznaje, że jej samookaleczenie wynikało z zaburzenia, i ma nadzieję, że inni nie pójdą jej ścieżką.

„Nie chciej być ślepy tak jak ja. Wiem, że możesz mieć taką potrzebę, ale być może pewnego dnia będzie to uleczalne”.

Jewel studiuje aby stać się nauczycielką nauczania początkowego.

Powinno się trzymać ją tak daleko od dzieci, jak to tylko możliwe.

Jewel stwierdza: „Naprawdę czuję, że tak miałam się urodzić, że powinnam być niewidomy od urodzenia.”

„Kiedy nie ma nikogo wokół ciebie, który czuje się tak samo, zaczynasz myśleć, że jesteś szalona. Ale nie sądzę, że jestem szalona, mam tylko zaburzenia.”

Nie! Ty jesteś szalona, nienormalną, chorą psychicznie kobietą, podobnie jak inni, którzy „identyfikują” się z czymś czym nie są i nigdy nie będą.

Jewel nie jest jedyną osobą, która dokonała samookaleczenia. Poniżej film z pięcioma innymi kretynami.

11 KOMENTARZE

  • Nie ma problemu dopóki nie będzie chciała posiadać dzieci. Jestem też za tym aby sobie każdy robił ze sobą co mu się podoba, niech nawet wykonują takie zabiegi w lecznicach prywatnych jak to jest dobry biznes, ale od razu muszą zrobić sterylizację aby przypadkiem taki osobnik się nie powielił.

 1. Gorzej gdy nagle podejmie decyzję, że już nie jest Transblind i siądzie za kierownicę. I jeszcze tekst, że nie jest „crazy” a ma jedynie „disorder”. Jakby jej wszyscy mogli mówić prawdę, że jest „crazy” to może by się nie okaleczyła.

 2. Dziwi mnie komentarz. Dlaczego lewackiego a nie prawackiego? To mamy już polityczne zaburzenia psychiczne? Ktoś tu chyba też niezupełnie ma po kolei.

 3. Przynajmniej podeszła do sprawy poważnie a nie jak Grodzkie, które przebiera się w babskie ciuszki ale fiuta sobie nie obetnie, albo ci „mężczyźni”, którzy rodzą dziecko.

 4. I jeszcze chce zostać nauczycielką.
  Neomarksistowska psychiczna spierdolina zamierza indoktrynować dzieci mieszając im w głowach.
  Oni są skrajnie niebezpieczni dla siebie i otoczenia.

 5. Jeżeli ktoś chce takiej osobie pomagać finansowo to niech to robi. Niestety taka osoba będzie wspomagana z pieniędzy które zostaną zabrane innym bez ich zgody. Dewianci nie mogą być nauczycielami bo będą szerzyć dewiacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here