Ambasador Szwajcarii w Polsce ostro o unijnej polityce: „Europa przestała wymagać od imigrantów podstawowych zasad zachowania”

Źródło: Twitter

Imigranci powinni zachowywać się w Europie tak, jak tego sobie życzą gospodarze. Taki jest wniosek z wypowiedzi ambasadora Szwajcarii w Polsce.

Ambasador Szwajcarii w Polsce, p. Andrej Motyl wypowiedział się dla dodatku Rzeczpospolitej, pt. Rzecz o Historii o stosunkach szwajcarsko-polskich. W swojej wypowiedzi odniósł się do polityki emigracyjnej krytykując zarówno sposób w jaki Europa Zachodnia ją prowadzi, jak i samych imigrantów.

Czytaj też: Samozaoranie demokracji. Nielegalni imigranci będą mogli głosować w lokalnych wyborach. Zobacz, gdzie?

„Przyzwoity, dobrze wychowany człowiek, gdy jest gdzieś gościem, zachowuje się w domu gospodarza w taki sposób, jakiego oczekiwałby od gościa w swoim domu. Tego należy oczekiwać dosłownie od wszystkich emigrantów. Jeśli z jakichś utopijnych powodów przestajemy wymagać takich podstawowych zasad zachowania, budzimy się nagle w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg, na przedmieściach Paryża, czy w dzielnicy Molenbeek w Brukseli” – powiedział ambasador

Czytaj też: Skandal! Polski kierowca brutalnie pobity w Belgii. Napadli go nielegalni imigranci! „Zachowywali się jak zwierzęta!”

Źródło: Rzecz o Historii

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here