Cejrowski ostro o kontrmanifestacji smoleńskiej: „Oni nienawidzą Polski i Polaków! To są czerwone pająki, to są zomowcy, to są ubecy” [VIDEO]

Wojciech Cejrowski był gościem Michała Rachonia w programie "Mineła20"/ Twitter

W programie TVP „Minęła 20” redaktor Michał Rachoń poprosił o komentarz Wojciecha Cejrowskiego. Podróżnik znany z języka ostrego jak brzytwa i tym razem był w formie. W prostych słowach dał do zrozumienia jaki ma stosunek do przeciwników politycznych obecnej władzy, Obywateli RP którzy biorą udział w kontrmanifestacjach. Wypowiedział się także o popularnym napoju energetycznym „Tiger”.

Tematem numer jeden w programie „Minęła 20” były wydarzenie związane z obchodami 88. miesięcznicy smoleńskiej. Cejrowski od początku w ostry sposób dał do zrozumienia, co sądzi o kontrmanifestantach.

Czytaj też: Jarosław Kaczyński zdradził kiedy skończą się miesięcznice smoleńskie. Jest tylko jeden warunek

-„Czemu oni to robią?(…) Oni to robią przeciwko czemuś. Nienawidzą Polski i Polaków. To jest moja konkluzja w tej sprawie” – powiedział.

Prowadzący Michał Rachoń przypomniał, że uczestnicy kontrmanifestacji nigdy nie wspominali o nienawiści do Polski i Polaków.

-„Nazywają to kontrmiesięcznicą, oni nie lubią miesięcznic, a nie Polski. Przynajmniej tak mówią” – zauważył dziennikarz. Nie przekonało to jednak Cejrowskiego:

-„Oni nienawidzą Polski i Polaków, To są czerwone pająki, to jest czerwona pajęczyna, to jest precz z komuną, to są zomowcy, to są ubecy. To są generałowie, którzy pałowali, to jest facet, który twierdził, że ścieżka zdrowia to jest nic!” – powiedział.

Wojciech Cejrowski uważa, że w kontrmanifestacjach biorą udział osoby, które nienawidzą Polski niepodległej. Podobały im się czasy PRL-u i stąd się bierze ich agresja do obecnej władzy.

-„Diabeł kieruje się nie sensem, tylko nienawiścią wobec wszystkiego co stworzył Pan Bóg. Nienawiścią wobec miłości, negacją. Tam nie ma sensu, tam nie ma logiki. Jest tylko zaprzeczenie. (…) Oni zaprzeczają wszystkiemu co jest dla nas ważne!” –podkreślił Cejrowski.

Podróżnik odniósł się także do skandalicznych reklam napoju energetycznego Tiger. Według niego to nie była pomyłka, ale celowe bezwstydne działanie.

-„Jeśli ktoś wyciąga środkowy palec 1 sierpnia, to symbol mocny. Dostali po ryju przez wszystkich internautów. Nie kupujcie napoju. Niech zdechnie na półce, niech się przeterminuje, niech zardzewieje.”

-„Jak ktoś tym handluje w sklepie, a miał dziadka w AK to niech poważnie się zastanowi. Tym napojem nie można handlować. Ta marka musi zniknąć” – dodał podróżnik.

Przeczytaj też: Dzieje się w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Jest petycja do ministra Ziobry. Zobacz, o co chodzi

TVP info/Twitter/ Wolność24

6 KOMENTARZE

  1. „Wojciech Cejrowski uważa, że w kontrmanifestacjach biorą udział osoby, które nienawidzą Polski niepodległej. Podobały im się czasy PRL-u i stąd się bierze ich agresja do obecnej władzy.”
    Teraz Polska tez nie jest niepodlega…

  2. Skrajne uproszczenie.Mam znajomych,niektorzy maja male dzieci,innych dzieci studiuja czy pracuja w warszawce.Zarowno jedni i drudzyn nie tesknia za prl,za komuna, ale chodza ze swieczkami pod sady czy w marszach kodomitów bo: Kaczynski jest za dyktatura {oni za demokracja}, Pis chce ludzi zamknac w kraju,odebrac paszporty, uniemozliwic wyjazdy do europy,w swiat, Kaczynski jest maly, ma kompleksy, nie ma prawa jazdy i jest stary ,wiec oni,te dzieci warszawki nie pozwola na to by ktos taki nimi rzadził, Kaczynski chce wyjsc z unii,zamknac Polske razem z bialorusia, wiec oni,dzieci warszawki nie pozwola na to.Oni,targowica,kodomici to elita,kultura,otwarcie,zachod,tolerancja,demokracja,nauka,postep,itd. a pis,rzad to zaprzeczenie tego wszystkiego.Takie slowa,poglady wypowiadaja ludzie ,ktorzy „uwazaja” sie za inteligentnych,wykształconych,ktorzy wiedze czerpia z gazety wybiorczej ,tvn24,polsatu i takich jest multum,oni nie mieli do czynienia z komuna i stanowia mase sterowana i zarzadzaną, to wypelnienie tego targowickiego budyniu.I tacy ludZie pracuja w mediach,urzedach,oswiacie,kulturze {o sadach,prokuraturach,wojsku,policji nie wspominiajac} i takie poglady sa przekazywane naszym dzieciom w szkolach.Wszelka sfera panstwowa to jedna wielka stajnia Augiasza i zwykla miotla nie wystarczy, tu potrzebny jest spychacz,wszystko won,do gołej ziemi i dopiero na tym, mozna cos nowego budowac.

  3. to jest tak dopiero kawal ch…ja siedzi na farmie w stanach i pluje na polaków i Polskę niech przyjedzie do warszawy i powie tym ludziom prosto w twarz t co mówi do kamerki i TVPis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here