Nie wiadomo który gorszy. Zwyrodnialec, który nagrywa i transmituje gwałt, czy prawnik, który chce uniewinnienia [WIDEO]

Źródło:Facebook

Prawnik broniący imigranta, który nagrywał i transmitował gwałt na młodej Szwedce, chce uniewinnienia swojego klienta. Obstaje, iż jego klient nie wiedział, że to gwałt.

Andreas Welin obrońca skazanego na 6 miesięcy więzienia Emila Khodagholiego twierdzi, że nie wiedział on, iż to co nagrywa i transmituje na Facebooku to gwałt. Adwokat chce całkowitego uniewinnienia irańskiego imigranta i zapowiada wniesienie sprawy do Sądu najwyższego.

Prawnik napisał w swej apelacji iż „pojawia się wiele znaków zapytania dotyczących tego co uznajemy za przestępstwo i jakie warunki muszą być spełnione by zmusić kogoś do zgłoszenia gwałtu

Adwokat twierdzi, iż jego klient nie rozumiał, że nagrywani 21-letni Reza Mohammed Ahmadi 18-year-letni Maysam Afshar właśnie gwałcą młodą Szwedkę.

Zobacz też: Ambasador Szwajcarii w Polsce ostro o unijnej polityce: „Europa przestała wymagać od imigrantów podstawowych zasad zachowania”

Do gwałtu doszło w styczniu tego roku w szwedzkiej Uppsali. Zrobiło się o nim bardzo głośno, gdy na Facebooku pojawiła się z niego transmisja, która szybko została powielona na wielu kontach.

Obraz z nagrania w końcu skłonił kogoś, by powiadomić policję i tak doszło do aresztowania zwyrodnialców. Cała trójka została osądzona i skazana.

„Operator kamery” otrzymał karę 6 miesięcy więzienia, zaś gwałciciele 2 lata i 4 miesiące. Dwójka gwałcicieli ubiega się w Szwecji o azyl, zaś Irańczyk ma już zagwarantowane szwedzkie obywatelstwo.

Prokurator stwierdził, że nie będzie starał się o deportowanie dwóch gwałcicieli, bo przybyli do Szwecji jako małoletni pozbawieni opieki dorosłych. Ich obrońca twierdzi, że byłoby to pogwałceniem (sic!) Ustawy o Cudzoziemcach.

Zobacz też: W odmętach lewackiego szaleństwa. Noszenie blond włosów jest rasistowskie. To wina Trumpa

2 KOMENTARZE

  1. Tytuł bez sensu: jak czepianie się kanara, że sprawdza bilety albo pisanie na murach, że „je*ać policję”, bo też wykonują swoją pracę. Ja bardziej martwiłbym się bezprawiem polskich sędziów niż smutnymi powinnościami szwedzkich adwokatów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here