Niewiarygodne szczęście. 7 pięter w dół w swoim BMW i przeżyła (WIDEO)

Źródło: Policja w Austin

Prowadzone przez kobietę BMW wypadło z 7 piętra garażu nieomal wprost na stojący na dole samochód. To prawdziwy cud, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do wypadku doszło w Austin w Teksasie. Parkująca na 7 piętrze garażu kierowca BMW nacisnęła nie ten pedał co trzeba. Samochód gwałtownie przyspieszył, przebił się przez barierki i metalowe liny zabezpieczające i zaczął spadać wprost na stojący 7 pięter niżej samochód Tahoe, który czekał na wjazd do garażu.

Miałem otwarte okno i usłyszałem coś dziwnego – opowiada William Burch, kierowca Tahoe w rozmowie z telewizją Fox 7 Austin. – Ruszyłem wtedy samochodem do przodu.

Zobacz też: Śmiertelny bilans nawałnic. Zabici i ranni.”Nie pamiętam już tak tragicznej nocy”

Na tył powadzonego przez Burcha Tahoe spadło BMW. Jemu samemu nic się nie stało. Kobieta kierująca BMW odniosła obrażenia głowy i została przewieziona do szpitala. Jej życiu jednak nic nie zagraża.

Policja z Austin zaczęła prowadzić dochodzenie w sprawie niewystarczających zabezpieczeń garażu. Do podobnego wypadku, ale nie tak groźnego doszło już w 2016 roku. Wtedy też samochód przerwał stalowe liny zabezpieczające.

Zobacz też:Poznaj najgorszego kierowcę świata. Pomylił schody z wjazdem na podziemny parking. Ale najlepsze nastąpiło później [VIDEO]

O prawdziwym cudzie mogą mówić też bohaterowie nagrania, które zamieściliśmy kilka dni temu z przejazdu kolejowego w Koszalinie. Nie tylko przeżyli ale zagościli też na antenie jednego z najpopularniejszych programów amerykańskich The Five emitowanej przez największą sieć kablową w USA Fox News.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here