W odmętach lewackiego szaleństwa. Noszenie blond włosów jest rasistowskie. To wina Trumpa

Angela Merkel. / foto: Twitter

Nienormatywna orientacja intelektualna amerykańskich lewaków znów dała o sobie znać. Tym razem poszło o włosy, a konkretnie blond włosy. Ich noszenie może być przejawem rasizmu.

New York Magazine opublikował artykuł, w którym oskarżył dziennikarzy Fox News i zwolenników Trumpa o rasizm, gdyż mają jasny wygląd.

Cechy związane z biała rasą, takie jak jasna karnacja, wąski nos zdominowały amerykańskie kanony piękna – pisze Amy Larocca zajmująca się modą w New York Magazine.

Dziennikarze Fox News nadali teraz blond włosom nowy wymiar – daje upust swym upławom myślowym autorka. – Teraz blond jest kolorem prawicy, dla której biel stała się symbolicznym herbem.

Tymczasem, według autorki idolki postępowej ludzkości jak Michelle Obama i Rachel Maddow (dziennikarka stacji MSNNBC, brunetka – przyp. red.) potrafią żyć na przekór tradycyjnemu ideałowi piękna.

Stacja Fox News, która nadaje z hasłem na sztandarach MAGA (Make America Great Again – Uczyńmy Amerykę Znów Wielką – tłum. i przyp. red) stała się miejscem, gdzie wszystkie oznaki przywilejów i bogactwa pokazywane są ze zdwojoną siłą – pisze Amy Larocca.

Według autorki, blond włosy stały się manifestacją i niedopowiedzianą deklaracją wartości wyznawanych przez przedstawicieli białej rasy.

Zobacz też: W odmętach lewackiego szaleństwa. „Białe marmurowe rzeźby to przejaw rasizmu”

W ten sposób przedstawiciele białej rasy okazują siłę swej uprzywilejowanej pozycji i powracają do atmosfery lat 80-ych prowadzeni przez człowieka, który wciąż wierzy w winę czarnych chłopców z Central Parku. (W 1989 roku w Central Parku została brutalnie zgwałcona 28-letnia biegaczka. Przez 12 dni przeleżała w stanie śpiączki. W sprawie aresztowano 5 murzyńskich nastolatków. Donald Trump wykupił wtedy ogłoszenia w nowojorskich gazetach, w których domagał się bardzo surowych kar. Nastolatków jako niewinnych jednak uwolniono. Trump od momentu kiedy rozpoczął kampanię wyborczą zaczął być oskarżany o wykupienie tych ogłoszeń z pobudek rasistowskich).

W Fox News pełne paniki raporty o niebezpiecznych imigrantach, a także relacje o prezydencie, który na drugie imię ma Hussein (Barack Hussein Obama- przyp. red.) zaczęły być prezentowane przez białe, opalone, blond kobiety o zadziornych noskach – pisze autorka.

Na koniec Larocca sugeuje blondynkom zmianę koloru włosów

Zobacz też: Lewactwo wygrało. Popularny youtuber zmuszony do zakończenia działalności za prześmiewczy filmik o feministkach [VIDEO]

7 KOMENTARZE

  1. Murzyni są dostosowani genetyczne do życia w skrajnie gorącym klimacie i w takich warunkach są piękni. Biali są dostosowani do życia w klimacie zimnym, do Afryki słabo się nadają. W krajach północy kanonem piękna jest więc człowiek biały. Co w tym dziwnego ?

  2. Warto przypomnieć tej ekspertce od mody, że Murzyn Michael Jackson przerobił się na białasa, a nawet zwęził sobie nos. A nie wydawał mi się on prawicowcem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here