Andruszkiewicz: Wysłać polityków opozycji do obozów pracy. Czas skończyć z polityczną poprawnością

Adam Andruszkiewicz z Ruchu Kukiz’15/ foto: YouTube

Poseł Endecji i klubu Kukiz, były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, Adam Andruszkiewicz w swoim najnowszym wpisie na Facebooku postuluje stworzenie obozów pracy i wysyłanie do nich polityków groteskowej opozycji.

Adam Andruszkiewicz rozważa pomysł, „czy w przyszłości nie powinniśmy w miejsce części więzień i aresztów, wprowadzić czegoś w rodzaju zamkniętych ośrodków pracy publicznej”.

Swój pomysł jeden z liderów Endecji uzasadnia tym, że „w Polsce w niektórych sektorach zaczyna brakować rąk do pracy. Jest duża potrzeba kopania nowych kanałów czy wałów przeciwpowodziowych”.

Wśród więźniów obozów pracy poseł klubu Kukiz widzi byłego lidera KOD Mateusza Kijowskiego, „który mówił, że ma problem z płaceniem alimentów na własne dzieci” i który w obozie pracy „mógłby odpracować [alimenty] na dzieciaki np sprzątając ulice lub kopiąc rowy”.

Poseł Andruszkiewicz proponuje również by do obozów pracy skierować polityków groteskowej opozycji „którzy w końcu MUSZĄ być skazani na wieloletnie więzienie za przekręty finansowe” i którzy „zamiast siedzieć w celi i się nudzić (…) powinni wykonywać ciężkich prac na rzecz Polski”

Cały post poniżej:

O pośle Andruszkiewiczu pisaliśmy w
Adam Andruszkiewicz „Niemcy nie mają ŻADNEGO prawa nas pouczać w czymkolwiek”. Zgadzasz się z posłem klubu Kukiz?

Czytaj też: Padł światowy rekord biurokracji. Nie uwierzysz, ilu zastępców ma Morawiecki. A to nie koniec

2 KOMENTARZE

  1. Pomysł wart rozważenia, ale dopiero po wyjściu z Eurokołchozu. Do takiego obozu należałoby wysłać również Morawieckiego.

  2. Skazać nikogo nie mogą/nie chcą a co dopiero o robotach społecznych mowa. Powinni ich do więźnia autobusami i to piętrowymi wozić. Dlaczego tak nie jest?! Bo państwowe posady nie wiążą się z adekwatną do zajmowanego odpowiedzialnością, ba czasami wydaje się, że z żadną. Trybunał stanu, ktoś powie; haha reakcją śmiech na powagę i skuteczność działania tego szanownego gremium(śmiech przez łzy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here