Muzułmańscy imigranci w Austrii chcą wprowadzenia cenzury. Ma być jak w krajach islamu

Badania przeprowadzone w Austrii na reprezentatywnej grupie muzułmańskich imigrantów wskazują, iż chcą oni zaprowadzenia cenzury także w życiu prywatnym. Zabronione ma być m.in. opowiadanie dowcipów o muzułmanach, a szariat ma mieć wpływ na austriackie prawo

Uniwersytet Dunaju z Krems przeprowadził badania na grupie 1129 muzułmanów starających się w Austrii o status uchodźcy. Imigranci pochodzili Syrii, Iraku, Iranu, Somalii i Czeczeni.

Aż 60% z nich uważa, że dowcipy o muzułmanach powinny być zabronione. Aż 25% chce wpływu szariatu na austriackie prawo – informuje gazeta Kronen Zeitung

Wyniki badań pokazują, iż sami imigranci różnią się co do opinii. Aż 70% Somalijczyków chce zakazu żartowania z muzułmanów, podczas gdy podobnego zdania jest „tylko” 17% Irańczyków.

Somalijczycy są też tymi, którzy najchętniej umieraliby za islam. Aż 1/3 z nich deklaruje, że jest gotowa poświęcić życie.

Somalijczycy i Czeczeni uważają, że islam powinien odgrywać znaczącą rolę w austriackim społeczeństwie. 72% Somalijczyków twierdzi też, że powinien też mieć przemożny wpływ na kulturę w Austrii.

Zobacz też: Setki tysięcy Syryjczyków wróciło już do swoich domów. Tymczasem dla Merkel nic się nie zmienia

Kolejnym problemem jest panujący wśród muzułmanów antysemityzm. To problem nie tylko Austrii, ale też Francji, czy Niemiec. Opinia publiczna przypisuje wzrost ataków i incydentów o podłożu antysemickim właśnie napływowi muzułmańskich imigrantów.

W niemieckich szkołach, czy na placach zabaw zawołanie :”ty Żydzie” staje się obelgą. Coraz częściej zdarzają się przypadki, iż żydowskie dzieci wypisywane są ze szkół, do których chodzą młodzi muzułmanie, bo ci je biją i prześladują.

Aż 62% Syryjczyków, 55% Afgańczyków i 47% Somalijczyków zgadza się z twierdzeniem: „Żydzi mają zbyt dużo władzy na świecie”. Blisko połowa uważa też Izrael za wroga wszystkich muzułmanów.

Wyniki badań budzą spory niepokój Austriaków i naddunajskich polityków. Sebastian Kurz minister spraw zagranicznych Austrii powiedział, iż nadal będzie optował za ograniczaniem napływu imigrantów z krajów o niskim poziomie edukacji, a także nawoływał do zamykania muzułmańskich przedszkoli i innych tego typu instytucji, które jego zdaniem są częścią budowy równoległego społeczeństwa w Austrii.

Jego Austriacka Partia Ludowa przewodzi w sondażach poparcia. Na drugim miejscu jest antyimigrancka Partia Wolności. Wybory do austriackiego parlamentu odbędą się w październiku.

Zobacz też: Kolejny akt barbarzyńskiego antysemityzmu we Francji. W Lyonie sprofanowano miejsce upamiętniające zagładę żydowskich dzieci

11 KOMENTARZE

  1. Z podanych danych wynika jasno, to nie są żadni imigranci lecz typowi muzułmańscy kolonizatorzy świadomie dążący do wyparcia zachodniej cywilizacji z obszaru Europy.

  2. Powinna być wprowadzona cenzura wobec muzułmanów i wszyscy powinni być deportowani do kraju pochodzenia, bez praw powrotu do Europy.Powrót do Europy = to kula w łep!

  3. KORYTARZEM WPUŚCIĆ ICH DO NIEMIEC, a jak już ich ugotują !!! To my sobie z nimi poradzimy…. że, będą spieprzć gdzie pieprz rośnie !!!

  4. KORYTARZEM WPUŚCIĆ ICH DO NIEMIEC, a jak już ich ugotują !!! To my sobie z nimi poradzimy…. że, będą spieprzć gdzie pieprz rośnie !!!!!

  5. KORYTARZEM WPUŚCIĆ ICH DO NIEMIEC, a jak już ich ugotują !!! To my sobie z nimi poradzimy…. że, będą spieprzć gdzie pieprz rośnie !!!!!!!

  6. jak widac czas juz wywozic to gowno z europy jak najszybciej!! wojna z nimi jest NIEUNIKNIONA i krwawa!!! islam to narzedzie sztana do walki z chszescijanami! teraz inaczej widze byla jugoslawie i czystki poplecznikow szatana

  7. Problemem nie są nachodzcy.
    Problemem jest że nie można strzelać w swojej obronie lub obronie innego białego i że bandyci czują się bezkarni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here