„Najgorsza impreza w historii!” 500 osób nielegalnie balowało w… biurze. Policja musiała użyć helikoptera

foto: Pixabay

Świadkowie byli zdumieni widząc jak 500 osób bawi się na nielegalnej imprezie w biurze. Policja przez dwie godziny  próbowała przywrócić porządek przy pomocy 50 funkcjonariuszy i helikoptera!

Policja w brytyjskim hrabstwie Surrey wyprowadziła 500 osób z biurowca  w sobotnią noc po tym, jak grupa zorganizowała nielegalną imprezę w biurze.

Czytaj też: Czy kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni? Najpopularniejszy ekonomiczny magazyn świata rozprawia się ze znanymi mitami

Wielu funkcjonariuszy i helikopter zostały wezwane na miejsce w mieście Dorking około północy, zanim przystąpiono do dwugodzinne akcji policyjnej przeciwko bawiącym się wewnątrz pracownikom.

Surrey police were called to an office block in Dorking around midnight on Saturday after an illegal rave broke out inside

Sąsiedzi udostępnili zdjęcia z imprezy na Twitterze, gdzie szybko okrzyknięto ją „najgorszą w historii”.

Anna Ottewell, mieszkająca naprzeciwko, opublikowała zdjęcie mężczyzny stojącego w oknie biurowca, z którego biły imprezowe światła około godziny 1 nad ranem. „Mamy tu nielegalny melanż tuż obok naszego domu. Istne szaleństwo” – napisała kobieta.

Sierżant specjalny Sam, ochotniczy policjant, który także wziął udział w akcji nie mógł się oprzeć, aby zażartować sobie z imprezujących – „ Nigdy nie myślałem, że będę pierwszy na miejscu imprezy ” – napisał na swoim profilu tuż po 3 rano.

Another picture of the party shows one solitary figure standing in the window of the office before the party was shut down, though no arrests were made

Policja w Surrey poinformowała, że nie doszło do aresztowań po imprezie, jednak zarekwirowano sprzęt muzyczny, a śledztwa są wciąż w toku.

Czytaj też: Leczenie chorych na nowotwory będzie coraz droższe

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych stwierdził, że zabawa miała miejsce w biurze agencji Care UK, zajmującej się zdrowiem i opieką socjalną w Anglii. Nie jest to jednak informacja potwierdzona przez policję, chociaż rzeczywiście w okolicy znajduje się siedziba organizacji. Care UK nie udzieliło komentarza w tej sprawie.

Źródło: Daily Mail

Czytaj też: Niebywały skandal na derbach Krakowa. „Mordercy chwalą się morderstwami” [VIDEO]