W odmętach lewackiego szaleństwa i politpoprawności. Nie chcą chrześcijaństwa, a gną karki przed islamem [WIDEO]

Źródło: YouTube

Niezmierzone są zawiłości postępowego postępu i politpoprawności. Lewacy chcieliby laicyzacji Europy, ale nie przeszkadzają im wspólne modły modły z muzułmanami. Właśnie od modłów z imamem rozpoczęło się posiedzenie Rady Miasta w brytyjskim mieście Oldham.

Imama na posiedzenie Rady Miasta zaprosił muzułmański burmistrz Oldham. Islamski duchowny wygłosił formułkę o tym, że żadna religia nie powinna nawoływać do ekstremizmu i przemocy. Potem zaczął cytować stosowne fragmenty Koranu.

Koran mówi, iż kto zabija bezprawnie i sprowadza zniszczenie na ziemię działa tak jakby zabijał całą ludzkość – powiedział imam.

Nie wspomniał jednak o tym, że ten cytat został wzięty z Talmudu i zaadoptowany w Koranie, i że odnosi się do „Dzieci Izraela”.

Dalej są fragmenty wzywające do egzekucji ukrzyżowania, lub obcięcia rąk i stóp tym, którzy sprzeciwiają się Allahowi i jego prorokowi.

Zobacz też: Muzułmańscy imigranci w Austrii chcą wprowadzenia cenzury. Ma być jak w krajach islamu

Następnie imam zaprosił do modlitwy do miłosiernego Allaha, pana całego świata, który jest naszym jedynym przewodnikiem i jedynym, który nam pomaga.

Panie zwracamy się do ciebie w pokorze, byś nam wybaczył i obdarzył miłosierdziem – mówił imam. – Prosimy też o pomoc we wszystkim co robimy i we wszystkich naszych decyzjach.

Zobacz też: Finlandia przygotowuje się na powrót bojowników Państwa Islamskiego. Skandynawia odrzuca strach przed islamistami. Islamiści pewnie są z tego bardzo zadowoleni

 

6 KOMENTARZE

  1. Tchórzliwe z natury lewactwo boi się silniejszego, więc skoro już narobiło bajzlu we własnym państwie i wpuściło dzikie zwierzęta do domu, nie chwyci bata robiąc z nimi porządek, tylko będzie zginało karki i zwierzęta karmiło. Dzikie zwierzęta głodne mogą być bowiem groźne. Wygląd to doprawdy żałosny patrzeć na te brytyjskie cioty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here