Wyszukiwarka Google cenzuruje i zmienia historię ludzkości. To jest czysty rasizm. To, co tym razem zrobili przechodzi ludzkie pojęcie

Wyszukiwarka Google cenzuruje i zmienia historię ludzkości. To co się dzieje zakłamuje historię i wprowadza ludzi w błąd. Mateusz Parys na Twitterze, zauważył jak Google zakłamuje rzeczywistość.

Spostrzegł, że po wpisaniu w wyszukiwarkę niektórych haseł, wyniki wyszukiwania są kompletnie odmienne od oczekiwanego rezultatu. „To pisanie historii na nowo” – twierdzi internauta.

Parys opublikował na swoim profilu kilka haseł, których wpisanie w wyszukiwarkę sprawia, iż otrzymamy zafałszowany rezultat. Wśród nich znajdują się takie niewinne określenia jak: „European history people”, „European history art”, „White woman with children”  czy „Happy white american man”. Wpiszcie to i się zdziwicie i to bardzo.

Czytaj też: Facebook i Twitter cenzuruje białą społeczność w USA. Sprawdź, kiedy masz do czynienia z rasizmem, a kiedy nie

Hej, powpisujcie sobie te hasła w Google’a. To dopiero ciekawa inżynieria społeczna i pisanie historii na nowo. I to pełną gębą… Google – pisze w tweecie Mateusz Parys.

Nie wydaje nam się by każdy człowiek był rasistą a w szczególności rasistą do czarnoskórych osób. Bo tylko ten kolor skóry jest faworyzowany.

Nie wiadomo, czy ta nowa chora sytuacja ma coś wspólnego z wydarzeniami w Charlottesville gdzie doszło do starć rasowych.

Tylko przypominamy, że wyszukiwarka internetowa służy do wyszukiwania konkretnej rzeczy, a nie widzimisię administratorów Google.

Zresztą, wpiszcie w wyszukiwarkę słowa, które znajdują się poniżej:

Przeczytaj też: Strzelanina w Dublinie! Są ofiary śmiertelne. „Strzelali jeszcze do martwego mężczyzny, który trzymał swoje dziecko w rękach” [VIDEO]

Poniżej wyszukiwanie w Google haseł: szczęśliwa amerykańska biała kobieta i europejska historia sztuki.

31 KOMENTARZE

 1. bing.com robi dokladnie taki sam burdel.
  z tym bedzie paranoja bo te wyszukiwarki to olbrzymie farmy serverow i tylko koproracje maja kase na utrzymywanie tych olbrzymich baz danych. A wszystkie korporacje softwareo’we z zachodu to lewacki pomiot. Ja pracowalem we wielu takich poziom homopropagandy przerastał granice przyzwoitoßci.

 2. Przecież większość fotek jest ze stocków. W agencjach fotograficznych zdjęcia opisuje się słowami kluczowymi. Wystarczy, że na zdjęciu jest murzynka z dziećmi na białym tle i już mamy słowa kluczowe „biały”, „kobieta” „dzieci”, które są indeksowane przez Google a potem wyświetlane kiedy ktoś szuka „biała” „kobieta” „z dziećmi”. Popatrzcie na te zdjęcia i zobaczycie, że na każdym jest kobieta niezależnie od rasy, są dzieci i jest jakiś biały element.

 3. Nie żebym się bawił bardzo w adwokata diabła … ale do określenia ludzi białych w stanach raczej się używa słowa Caucasian aniżeli White.
  Tym nie mniej Google bawi się własnym monopolem. Niebezpieczna firma …

 4. No dobrze, ale jak wytłumaczysz mi fakt że w historii europejskiej sztuki pojawił się czarnoskóry podczas gdy w czasach w których malowano niektóre z tych dzieł byli co najwyżej niewolnikami w koloniach.

 5. Przyjąć młodych uciekinierów!
  (dedykuję Pustemu Rycerzowi z wolnosc24.pl)

  GW (jeszcze) nie doniosła,
  Ale chłopcy, którzy osła
  Jakby no… wykorzystali,
  Wszyscy się pozarażali.

  Chłopców Polska przyjąć musi,
  Bo Maroko wstyd wciąż krztusi!
  Ze szpitali swe pociechy
  Biorą krewni (wstyd za grzechy).

  Osioł będzie zastrzelony.
  Nie obroni go zielony…
  Bo nad chłopców jasne grobem:
  Osioł był islamofobem!!!

  Zarażony był wścieklizną.
  Polska nową więc ojczyzną
  Zostać winna jest przyszłości
  Dla (ciut wściekłych) młodych gości!

 6. No i w czym problem? Google to prywatna firma może wyświetlać sobie co chce. A jak wam się nie podoba to przenieście się na Russia Today

 7. To trzeba nie rozumieć jak działa przeglądarka. Jak wpisujesz ” white woman” to znaczy że kładziesz nacisk na kolor skory. zdjecia otagowane kolorem skóry to zwykłe zdjęcia majace coś wspolnego z wytykaniem rasizmu. Jak wpiszesz po prostu „woman” to wyskakują same białe kobiety. Jak wpiszesz man to na 27 miejscu jest pierwszy czarny człowiek. Reszta to biali ludzie i samochody. Jak „couple” to sami biali ludzie. Tego z historią nie umiem wytłumaczyć ale to też na pewno nie jest zamierzone. Ta rewelacja to manipulacja.

 8. Google to „program” na serio ludzie myślą że jak wpiszą w google słowo to po drugiej stronie google siedzi człowiek i będzie im znajdował obrazki zgodne z ich polityką? To tak jakbym się czepiał że po wpisaniu kwadrat pojawia się prostokąt i mówić że oni chcą zmienić matematykę. A prawda jest taka że porostu w opisie tego obrazka znalazło się „Narysuj dowolny kwadrat i prostokąt”.
  Na siłę szukanie fraz które google zinterpretuje błędnie „happy white american woman”, a dlaczego nie samo „white woman” bo już pokazuje zgodnie?.

 9. Narodowi idioci, ten artykuł no ewidentny dowód szukania spisku we wszystkim, bo przecież wielkie firmy chcą zniszczyć białą rasę. Prawda jest taka że jak ktoś nie wie jak działa indeksowanie na podstawie słów kluczowych, które łatwo można sprawdzić pod obrazkiem to wymyślą sobie takie bzdury.

 10. Dlatego polecam system Linux, wyszukiwarki Ixquick, Startpage i zamiast Chrome, Firefox(sprzedała się Sorosowi Mozilla) Opera, Brave, Vivaldi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here