W odmętach lewackiego szaleństwa. Szef Starbucksa apeluje: nie kupuj u nas kawy, jeśli nie popierasz homoseksualnych małżeństw

Howard Schultz. / Źródło: YouTube

Howard Schultz prezes Starbucksa na dorocznym zgromadzeniu akcjonariuszy firmy zaapelował wezwał, by ci którzy nie popierają homoseksualnych małżeństw przestali być jej współwłaścicielami. Cześć akcjonariuszy uważa, iż szef Starbucksa nie chce, by konserwatyści byli klientami sieci.

Starbucks, który jest największą siecią kawiarnianą na świecie jest również jedną z najbardziej postępowych firm w USA. Tak jak Google, Amazon, czy Apple angażuje się we wszystkie programy na rzecz jeszcze bardziej różnorodnej różnorodności i jeszcze bardziej równej równości.

Jak donosi Washington Press Howard Schultz prezes firmy na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy wygłosił bardzo politycznie zaangażowane przemówienie i stwierdził, iż Starbucks umiłował każdą różnorodność.

Następnie wezwał, by ci akcjonariusze, którzy popierają tradycyjne małżeństwo, jako związek kobiety i mężczyźni sprzedali swe akcje i zainwestowali w inny biznes.

Zobacz też: Timmermans potępia nacjonalizm i porównuje go do alkoholizmu. Co na to Juncker – drunker? [VIDEO]

Według Forbsa, Schulzt na zgromadzeniu jawnie okazywał wrogość akcjonariuszom, którzy przyznawali się do konserwatywnych poglądów i odrzucali małżeństwa homoseksualne z moralnych, czy religijnych powodów.

Schultz miał stwierdzić, iż sieć nie chce mieć do czynienia z ludźmi, którzy maja prawicowe i konserwatywne przekonania. Według części akcjonariuszy oznacza to, iż Schultz nie chce by konserwatyści kupowali w sieci kawę.

Jeden z akcjonariuszy – Tom Strobhar który założył organizację Centrum Moralnej Działalności Korporacji wskazał, iż po ostatniej postępowej akcji Starbucksa, firma zanotowała spory spadek obrotów.

Według niego, wywołane było to bojkotem ze strony konserwatywnych klientów, którym nie podobało się iż kawiarniana sieć zaangażowała się w kampanię na rzecz referendum o zalegalizowanie małżeństw homoseksualnych.

Zamierzamy wesprzeć szefa Starbucksa w jego walce o postępową ludzkość i posłuchać go. Nie chce mieć do czynienia z konserwatystami, więc nie będziemy się narzucać.

Zobacz też: „Zastrzelimy każdego kto wrzaśnie Allah Akbar”. Burmistrz Wenecji nie będzie się certolił

21 KOMENTARZE

 1. Proszę nie szerzyć propagandy językowej!!!
  Małżeństwo homoseksualne to zaprzeczenie. Jak sama nazwa wskazuje małżeństwo to mąż+żona.
  Więc nie może istnieć małżeństwo jednopłciowe!! Proszę o używanie zwrotu: związek homoseksualny.

 2. Jak na mój gust to jawne działanie na szkodę spółki,bo przecież homosie i lesbijki nie rzucą się masowo kupować akcje ani nie będą kupować więcej kawy niż potrzebują za to pozostali akcjonariusze stanowiący większość mogą zacząć faktycznie akcje wyprzedawać co zaowocuje spadkiem ich cen,a konserwatywni klienci mogą przestać kupować właśnie tam pociągając za sobą część tolerancyjnych (jednak nie lubiących przypisywania łatek „kupuję więc jestem za” lub przeciwnych nachalnemu domaganiu się akceptacji) klientów.Spadek obrotów spowoduje dalszy spadek cen akcji,a zasiana panika może spowodować dalszą wyprzedaż…
  Jak się jest prezesem przedsiębiorstwa,które ma zróżnicowanych klientów to trzeba zważać na słowa.

 3. A co ma wspólnego z lewicą kapitalistyczne przedsiębiorstwo, które importuje kawę z krajów trzeciego świata, płacąc lokalnym farmerom w Afryce grosze?

 4. Uczciwie postawił sprawę. Nigdy tam już niczego nie kupię i będę do tego namawiał znajomych. Dziwię się jednak, że gość podkopuje własną firmę. Ja wykonuję usługi budowlane i choć jestem przeciwnikiem legalizacji związków homoseksualnych to chętnie wykonam taką usługę parze (a nawet trójkątowi) homosiów jeżeli zapłacą.

 5. @anonim…. Idąc dalej twoim tropem myślowym, Hitler też miał swoje zasady. A z tymi, którzy mieli zdanie odmienne wiadomo co robił. Mylisz pojęcia. Właśnie on pokazał brak szacunku dla swoich klientów i ich poglądów. Zresztą, mała strata.. Starbucks to syf a nie kawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here