Grzegorz Schetyna pretendentem do tytułu posiadacza najbardziej intrygującego uśmiechu polskiego internetu

Grzegorz Schetyna Facebook
Reklama / Advertisement

Od wieków uznaje się, że posiadaczką najbardziej intrygującego uśmiechu jest Mona Lisa (Gioconda) namalowana na początku XVI wieku przez Leonarda da Vinci.

Jednak wśród polskich polityków pretendentem do tytułu posiadacza najbardziej intrygującego uśmiechu jest lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

Uśmiech lidera największej partii opozycyjnej jest tak zniewalający, że jego stronę, zapewne z racji zębów polityka, polubiło 24.016 – złośliwcy mogą liderowi PO wytykać, że profil kontrowersyjnego ale mającego wzorcowy profil bez głupich fotek Janusza Korwina-Mikke lubi 784.728 osób,

Zazwyczaj lider PO nie ma nic ciekawego ani ważnego do powiedzenia na swoim profilu. Ogranicza się do jedno lub kilkudaniowych komentarzy bieżącego wydarzenia. Nie przedstawia rozbudowanych analiz wyzwań przed którymi stoi Polska. Może takie analizy by nie zainteresowały jego wyborców.

Podsumowując. Polityk, który nie jest wstanie na swoim profilu zamieścić swojego portretu na którym nie wygląda kontrowersyjnie – w sposób nie budzący złośliwych komentarzy, nie powinien aspirować do brania odpowiedzialności za Polskę. Własny profil to taki mały test pokazujący czy własna pycha, nie przysłania nam realiów otaczającego świata, czy jesteśmy zorganizowani, czy mamy coś do powiedzenia, czt możemy tylko suszyć ząbki.

Jan Bodakowski

O Grzegorzu Schetynie pisaliśmy w
Grzegorz Schetyna dał się wkręcić jak dzieciak. Zobacz jak go podszedł Robert Mazurek [WIDEO]

Reklama / Advertisement