Tak Polka radzi sobie z grupą imigrantów blokującą jej przejazd na granicy. A policja się przygląda [VIDEO]

Źródło: Adam Starzyński mikroblog/Facebook

Policja na granicy włosko-francuskiej przygląda się jak imigranci blokują przejazd. Polka radzi sobie sama i przejeżdża przez wrzeszczącą grupę.

Na granicy włosko-francuskiej banda imigrantów zablokowała przejazd. Policja tylko przyglądała się jak roztańczona, rozwrzeszczana grupa to kładzie się na jezdni, to próbuje zatrzymać jadące samochody. Imigrantom towarzyszy grupa zapewne proimigranckich działaczy, którzy przyłączają się i uważają, że blokowanie drogi to świetna zabawa w słusznej sprawie.

W pewnej chwili imigranci zauważyli, że samochody zaczynają przejeżdżać granicę od innej strony. Chcieli zablokować i ten przejazd.

Mieli pecha. Trafili na zdecydowaną Polkę, która nie wahała się i nie dała się bandzie zastraszyć. Przejechała przez rozwrzeszczany i agresywny tłum.

Zobacz też:  Uwaga na zakażone łososie. Śmiertelne zatrucie w Danii po zjedzeniu partii polskich ryb. Krajowe sieci też zaczynają wycofywać je z półek

Pecha miał też francuski dziennikarz, który relacjonował całe wydarzenie. Nawinął się na maskę kierowanego przez Polkę samochodu i został ranny.

Na nagraniu widać jak karetką odwożony jest do szpitala.

Kierująca samochodem miała pełne prawo zachować się tak jak się zachowała. Nie ma najmniejszego powodu, by ryzykować i narażać się na agresję blokujących drogi. Nie ma najmniejszego powodu, by dać się terroryzować imigrantom.

Zobacz też:  Prezydent podarował żonę nauczycielowi. Bo ten przeczytał mu pochwalny wiersz [VIDEO]

10 KOMENTARZE

  1. Dla kobiety krzyż walecznych pierwszej klasy a policje zdegradować i pod sąd polowy co zwiezręda robiły na drodze. Trzeba karaluchy tępić jak widzą Polaka to niech spier…. jak najdalej a jak nie to przejść po nich jak husaria

  2. Najlepszy sk lep internetowy, Wszystko nówki i od ze
    samochód zdesperowanej i niepalącej Polki
    Polecam, póki co mało znany i łatwo coś zgarnąć:)

  3. Policjanci pod sąd . A dla kobiety wóz opancerzony by nie dali rady jej zatrzymać . Znając życie narobią kobiecie problemów a szkoda powinna dostać etat na te funkcje

  4. Czy nasze służby nie powinny interweniować w sprawie codziennie narażonych na utratę zdrowia i życia obywateli polskich na terenie UE, skoro miejscowi mają to gdzieś – przynajmniej jakaś nota dyplomatyczna albo bonifikata ze wspólnej kasy Uni dla PL ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here