Prawie miesiąc to ukrywano. Po tragicznej śmierci posła Wójcikowskiego to kolejny poważny wypadek posłów zajmujących się ustawą hazardową

Tomasz Rzymowski/ Rafał Wójcikowski/ Bartosz Jóźwiak / PAP/ Twitter

Coś tu nie gra. Wpierw tajemnicza śmierć posła Wójcikowskiego, a teraz kolejny poważny wypadek posłów zajmujących się ustawą hazardową! Jak czytamy w portalu wPolityce.pl poseł Tomasz Rzymkowski oraz Bartosz Józwiak z klubu Kukiz‘15 ulegli groźnemu wypadkowi w Warszawie.

Samochód uległ totalnemu zniszczeniu, ale posłom nic poważnego się nie stało. Co zastanawiające to fakt, że ci posłowie byli dociekliwi w sprawie ustawy hazardowej. Ponadto poseł Rzymkowski należy do komisji śledczej ds. Amber Gold.

Do tego tajemniczego wypadku miało dojść 12 sierpnia, kiedy poseł Rzymkowski wracał z wyjazdu zagranicznego.

Jak czytamy w portalu wpolityce.pl jeden ze świadków, taksówkarz, nagrał całe zdarzenie. Rozpędzone Audi uderzyło w bok prawidłowo jadącego samochodu Rzymkowskiego z prędkością ok. 140 km/h. W aucie posła znajdował się jego klubowy kolega Bartosz Józwiak.

Czytaj też: Jak zginął poseł Kukiz’15 Rafał Wójcikowski? „Uszkodzony był przewód hamulcowy, to nie był zwykły wypadek”

-Rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia 12 sierpnia przy ul. Wawelskiej. Sprawca został ukarany mandatem – informuje Rzecznik Prasowy KGP mł. insp. Mariusz Ciarka.

Sprawa budzi wiele wątpliwości w kontekście tragicznego wypadku, w którym zginął poseł Kukiz‘15 Rafał Wójcikowski. Prokuratura wciąż bada szczegóły i przyczyny tej tragedii.

Posłowie Rzymkowski i Józwiak, podobnie jak zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach poseł Wójcikowski, zajmowali się kontrowersjami związanymi z ustawą hazardową.

Ponadto poseł Rzymkowski zajmuje się kwestią wyłudzeń VAT i ma zamiar zgłosić wniosek o powołanie sejmowej komisji śledczej w tej sprawie.

Takie wypadki powinny budzić szczególne podejrzenia. Posłowie zajmujący się największymi źródłami finansowymi przestępców w Polsce są szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo. W sprawach hazardowych i VATowskich mamy do czynienia z nielegalnymi biznesami o wielomiliardowej wartości.

Przeczytaj też: Świat na krawędzi wojny. Napięcie rośnie z każdą godziną. Japonia przygotowuje się do ewakuacji swoich obywateli z Korei

wPolityce/Wolność24

9 KOMENTARZE

    • Hhahahaha teraz każda kukizowska kurwa która się rozbije będzie podejrzewać że go likwidują hahahaha. A nie sprawdzili prostej przyczyny, Wójcikowski był po prostu tłustym grubasem i dlatego hamulce nie wytrzymały.

      Spokojnie lewaki. Mamy doskonały rząd, nie ma żadnych afer więc palnijcie sobie w te durne łby. Korwiniści pod mur. Hahaha

  1. Józwiak sobie martyrologię skrobie 😀
    Zamiast mościć się na pluszowym krzyżu niech pajac wytłumaczy się z udziału w Holochergate i kryszy jaką trzyma nad nim polskojęzyczna bezpieka.

  2. Analfabetom wolności ponownie zwrócę uwagę, iż tym razem popełnili karygodny błąd w nazwisku. Poszkodowany poseł nazywa się Józwiak, a nie jak podano Jóźwiak. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.

  3. Miłośnicy teorii spiskowych zawsze będą łączyć takie fakty a ja bym się raczej skupił na tym jak przestrzegać prawa (także hazardowego), a nie jak za wszelką cenę je łamać. Ślepy przyzna że to mocno naciągane że posłom Kukiz ma się coś dziać z powodu zainteresowania ustawą hazardową przy której zmianach mają tyle do powiedzenia co Hebrajczyk na gestapo. Pytam mądrali – która partia w Polsce rządzi? Bo raczej nie Kukiz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here