[VIDEO] Janusz Korwin-Mikke krytycznie o forum ekonomicznym w Krynicy. Dali nagrodę Beacie Szydło, bo chcą pieniędzy

Na kanale CEPERolkV4 You Tube ukazał się wywiad z prezesem partii Wolność na temat forum ekonomicznego w Krynicy.

W wywiadzie Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że nagroda forum dla premier Beaty Szydło nie ma znaczenia bo przedsiębiorcy przyznają takie nagrody rządzącym, chcąc by władze dały im pieniądze podatników.

Zdaniem prezesa partii Wolność takie forum nic nie wnosi, prelegenci głoszą frazesy, ale liczą się rozmowy w kuluarach.

Zdaniem europosła uczestnicy forum to albo firm państwowe albo współpracujące z państwem, wszystkie zainteresowane etatyzmem a nie wolnym rynkiem. Uczestnicy forum są przeciwnikami wolnego rynku, są za ingerencją państwa w gospodarce.

Według Janusza Korwin-Mikkego, z wypowiedzi wicepremiera Morawieckiego nic dobrego dla polskiej gospodarki nie wynika. W wywiadzie europoseł pochwalił Konrada Szymańskiego, który przyznał, że PiS wciągnął nas do UE.

Według Janusza Korwina-Mikke z pieniędzy od Unii Europejskiej nie żyją prości ludzie, tylko rządzący, którzy rozkradają kasę. Według europosła transfery z Unii Europejskiej zwyczaj nic Polsce nie dają, euro inwestycje są niepotrzebne i niezwykle kosztowne, właściwie szkodzą Polsce.

Rozmowę Janusz Korwin-Mikke wykorzystał do krytyki demokracji. Zdaniem europosła „demokracja musi skończyć się tragicznie”, bo ludzie jako zbiorowość chcą bezpieczeństwa a nie korzystnych społecznie zasad darwinizmu.

Jan Bodakowski

O opiniach prezesa pisaliśmy w
Janusz Korwin-Mikke: „To zdrajcy z PiS doprowadzili do tego, że UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów”

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here