Już wiemy co dolega Pawłowi Kukizowi. „Obywatel powinien znać stan zdrowia posła”

Paweł Kukiz
Paweł Kukiz. / fot. Facebook

Już wiemy co dolega Pawłowi Kukizowi. Lider Kukiz’15, który trafił we wtorek do szpitala postanowił szybko przekazać internautom informacje na temat swojego stanu zdrowia. Polityk napisał na swoim koncie na Facebooku, że badania nie wykazały u niego nowotworu. „Będę żył, czuję się coraz lepiej” – skwitował.

Wszystkich tych, którzy w komentarzach pod artykułami z informacją o moim pobycie w szpitalu życzą mi jak najgorzej, spodziewają rychłego zgonu, diagnozują ćpanie, przepicie, itp. sprawy muszę zmartwić….

Czytaj też: Nawałnica Aileen przeszła nad Wielką Brytanią. Ogromne zniszczenia i tysiące domów bez prądu. Wiało nawet 130 km/h [FOTO]

Będę żył, czuję się coraz lepiej, bronchoskopia nie wykazała nowotworu a Pani Doktor pochwaliła, że przeszedłem te badania bardzo dzielnie.

Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i zaburzenia czynności wentylacyjnej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i „energetyków”. I do wyleczenia.

Na koniec swojego postu zgryźliwie napisał:

-Aby dać pożywkę trollom informuję również, że przebywam w szpitalu MSWiA. Można więc rozwijać wątki „Służb”, WSI i powiązań z obcym wywiadem, który spreparował moją chorobę, by „pod przykryciem” wrzucić mnie do resortowego szpitala, abym wydobył od lekarzy tajemnice o stanie zdrowia najwyższych urzędników państwowych i przekazał je Moskwie w zamian za koryto w następnej kadencji. Kończę, bo wieczerzę czas zacząć. 

Przeczytaj też: Marian Kowalski nie wytrzymał! Zwyzywął od skurwy*ów i rzekł: „Niech mnie w d**ę pocałują. Jak chcą po liściu dostać w sądzie to proszę bardzo” [VIDEO]

Facebook/ Wolność24

6 KOMENTARZE

  1. Przepraszam to nie jest mój prawdziwy nick, wybaczcie nie wziąłem leków. Jebać PiS Jebać PiS Jebać PiS Jebać PiS!!!!!!!!!! gagagagagaag

  2. Szpital dla umiłowanych przywódców i takie marne jedzenie?

    Czy to tylko dla ciemnego ludu zdjęcie, a tak naprawdę żurek ze Sheratona, a później Chateau z borowikami i Guinness? Bo ośmiorniczki to tylko świnie jedzą.

  3. Przepraszam jeszcze raz. To pisał mój pies. Nie dostał kolacji. Między nami libertarianami powiem wam, że staje mi tylko na widok korwina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here