Korwin-Mikke: Największym wrogiem Polaków jest nasz rząd. Nowe pomysły rządzących pokazują, że traktują obywateli jak niewolników [VIDEO]

Korwin-Mikke: należy zlikwidować państwową służbę zdrowia.
Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube

Kierując swoją wideo wypowiedź do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii, Janusz Korwin-Mikke przypomniał że, jak zapowiadał, Brexit nie zaszkodził Polakom pracującym na wyspach.

Zdaniem prezesa partii Wolność głównym wrogiem dla Polaków, w tym i tych pracujących w Wielkiej Brytanii, jest rząd polski bo zdziera z Polaków podatki. Europoseł przestrzega Polaków na wyspach, że rząd Polski chce by płacili oni w Polsce podatki od pieniędzy zarobionych poza Polską.

Według europosła wszystkie rządy w Europie,w tym i Polski, traktują swoich obywateli jak niewolników, uważając, że pieniądze podatników należą do państwa. Dlatego pieniądze zarobione zagranicą rząd uznaje za swoje.

Zobacz także: Janusz Korwin-Mikke: „To zdrajcy z PiS doprowadzili do tego, że UE może wysłać do Polski dowolną ilość imigrantów”

Pomysł polskiego rządu, według Janusza Korwina-Mikke, polegać ma na tym, że w Wielkiej Brytanii podatki są niższe, i to co się oszczędzi na podatkach na Wyspach, będzie trzeba zapłacić w Polsce.

W efekcie działań polskiego rządu Polacy na wyspach zrezygnują z polskiego obywatelstwa. Dlatego należy obalić rządy PiS, PO i innych podobnych partii.

9 KOMENTARZE

  • Korwin jak zwykle ma rację. Tylko jak obalić socjalistyczny rząd w kraju od 100 lat rządzonym przez przez całe spektrum lewicy od sanacji, przez faszystów, komunistów, neokomunę a teraz neosanację ( PiS ) ? Przy poparciu 3-4 % dla idei wolnościowych, bez tradycyjnych mediów i bez bogatych sponsorów ? Jedyna droga to jednoczyć zwolenników w tym mały i średni biznes, zorganizować fundację, której celem byłoby inwestowanie w media.
   Korwin i tak wykonał ogromną pracę, dzięki niemu przynajmniej jest te 3-4%.

  • Przepraszam podszywam się, jestem chorym psychicznie PiSowcem. Prawda jest taka:
   Kaczyński to ubecki lewak bolszewicki, nie słuchajcie go. WOLNOŚĆ pany. Kaczyński wypierdalaj.

 1. Od dawna widać, że polityka PO i PiS jest w wielu miejscach zaskakująco zgodna i w gruncie rzeczy antypolska. Wydaje się, że obie te partie chcą uczynić z resztek naszej Ojczyzny „Lebensraum” (czyli przestrzeń życiową) dla państw zachodnich. W tym celu dba się o to, abyśmy byli tanią siłą roboczą dla zachodu, i żebyśmy opuścili Polskę jak najszybciej. A programy socjalne PiS to chwyty propagandowe, które owszem, pomagają, ale nie tak, jak powinny, i co ważniejsze – nie nakręcają rozwoju.

  Czyżby ci państwo wzięli sobie do serca przepowiednie końca Europy, mówiące o tym, ze Polska ucierpi najmniej, i dlatego chcą zapewnić tu miejsce dla zachodnich lewaków uciekających przed gniewem Bożym?

 2. Do Ron 2000-Tylko nieustanne mówienie o prawdzie oczywistej nawet przez cały wiek może to zmienić i raz na zawsze odsunąć od władzy ciągle tych samych, chyba, że wcześniej najdzie nas jakiś kataklizm, ale to też może nie pomóc, bo nie wiadomo kogo oszczędzi.

 3. Musicie pracować dla dobra wspólnego, nie może być tak żeby bogaty się bogacił, a chory i niepełnosprawny nic nie będzie z tego miał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here