Marian Kowalski nie wytrzymał! Zwyzywął od skurwy*ów i rzekł: „Niech mnie w d**ę pocałują. Jak chcą po liściu dostać w sądzie to proszę bardzo” [VIDEO]

Marian Kowalski
Marian Kowalski. /zdj. YouTube

Marian Kowalski nie wytrzymał! Kontrowersyjny polityk i publicysta, wiceprezes Ruchu Narodowego zagroził przedstawicielom Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, że dostaną od niego „po liściu”.  Zwyzywał ich też od skurwy**ów. To jego reakcja na zapowiedź fundacji, że skierują pozew przeciwko Kowalskiemu. Teraz dzięki swoim wypowiedziom może liczyć na kolejne procesy.

W swojej wypowiedzi Marian Kowalski odniósł się do Przedstawiciele Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oczekują, że wiceszef ruchu narodowego odpowie przed sądem za swoje kontrowersyjne wypowiedzi na temat imigrantów.

Czytaj też: Gwałt na Polce w Rimini. Burmistrz oburzony słowami ojca sprawców napaści na Polaków. „To Hańba”

Kontrowersyjny polityk agresywnie i w swoim stylu zareagował na zapowiedź pozwu ze strony fundacji.

Podczas wywiadu, którego udzielił na kanale YouTube idzpodPrąd skierowanych do narodowców Marian Kowalski zapowiedział, że gotów jest pobić przedstawicieli fundacji OMZRiK nawet w sądzie.

-Niech mnie w d**ę pocałują. Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony ale na pewno nie za liściowanie sku****yna – stwierdził Marian Kowalski.

Nagraniem kontrowersyjnej wypowiedzi pochwalił się na swoim profilu na Facebooku.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na razie nie odniósł się do tej wypowiedzi wiceprezesa Ruchu Narodowego, ale coś nam się zdaje , że były kandydat na prezydenta będzie mieć parę nowych pozwów.

Przeczytaj też: W odmętach lewackiego szaleństwa. Według Parlamentu Europejskiego zakaz aborcji na życzenie, to przemoc wobec kobiet

Facebook/ Wolność24

17 KOMENTARZE

  1. Mnie się zdaje że teraz ośrodkowi monitorowania …. itd. główkują jak nie pojawić się na rozprawie i nie zarobić z liści 🙂

  2. Dobrze powiedział, tak trzymać! W razie czego zrobi się zrzutę na dobrego prawnika dla pana Kowalskiego, czas żeby ktoś pokazał tym gryzoniom gdzie ich miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here