Stevie Wonder: Ci, którzy nie wierzą w globalne ocieplenie „muszą być ślepi”

Stevie Wonder
Stevie Wonder. / Źródło: YouTube

Stevie Wonder zabrał głos podczas koncertu na rzecz ofiar ostatnich huraganów, które nawiedziły Stany Zjednoczone. W swojej wypowiedzi zwrócił się on do tych, które nie wierzą w globalne ocieplenie.

Wonder wystąpił na koncercie na rzecz poszkodowanych w wyniku wystąpienia dwóch huraganów – Harvey i Irma.

Miłość przynosi za sobą działania, nie preferuje ona żadnego koloru skóry, pochodzenia etnicznego, przekonań religijnych czy preferencji seksualnych – zaczął Wonder.

Czytaj więcej: W odmętach lewackiego szaleństwa. Według Parlamentu Europejskiego zakaz aborcji na życzenie, to przemoc wobec kobiet

Dalej muzyk dodał, że powinniśmy zacząć kochać i cenić naszą planetę.

Każdy, kto uważa, że nie ma czegoś takiego jak globalne ocieplenie musi być ślepy albo nieinteligentny – uważa Wonder.

Po tych słowach Wonder znalazł się pod ostrzałem w mediach społecznościowych. Jedna z użytkowniczek Twittera napisała: Drogi Steve Wonder, dziękuję za te słowa na początku koncertu. Ocaliłeś mi godzinę.

Warto przeczytać: Chamski atak lewackiej działaczki na czarnoskórego polskiego patriotę. „Jesteś żywym argumentem za aborcją”

Wonder nie jest oczywiście wyjątkiem w świecie gwiazd. Podobnego zdania jak znany muzyk są między innymi znani w Polsce: George Clooney, Robert De Niro, Justin Bieber, Julia Roberts, Al Pacino, Leonardo DiCaprio, Will Smith, Jamie Foxx, Matthew McConaughey czy Oprah Winfrey.

Źródło: Breitbart.com

14 KOMENTARZE

  1. no teraz nie dziwi mnie Janda, Sthur i cała reszta plejady – lewactwo osiąga coraz wyższe poziomy lewitacji – coś musi się wydarzyć

  2. George Clooney, Robert De Niro, Justin Bieber, Julia Roberts, Al Pacino, Leonardo DiCaprio, Will Smith, Jamie Foxx, Matthew McConaughey czy Oprah Winfrey.

    Ale przecież Ci wszyscy ludzie nie maja pojęcia o życiu, bo i skąd? Chyba, ze z filmów w których grają.

  3. mówisz partia a myślisz lenin,
    co miał na myśli steve mówiąc o globalnym ociepleniu?
    ze rośnie wszędzie? to niestety nie ma racji bo czasami jest zimniej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here